Директором національної розвідки США стала Евріл Гейнс

37 самых опасных продуктов

02/03/2021 admin 0

Ныне процесс увеличения доли вредных продуктов достиг апогея. Список вредных продуктов, которые категорически нельзя употреблять, они опасны для здоровья!Это примерный список продуктов, от которых нужно […]

У середу Сенат США зі значною перевагою голосів, 84 – «за» і 10 – «проти», затвердив кандидатуру Евріл Гейнс на посаду Директора національної розвідки США. Це перше затвердження Сенатом високопосадовця урядового кабінету президента США Джо Байдена.

Гейнс стане першою жінкою на цій посаді у США.

ЗМІ порівнюють біографію Гейнс із сюжетом для кіно. Перед тим, як отримати посаду заступника голови ЦРУ а потім заступника радника з питань національної безпеки в адміністрації президента США Барака Обами, Гейнс вивчала дзюдо в елітній академії у Токіо, навчалась пілотувати літаки поки вивчала фізику в Чикаго та була власницею незалежної книжкової крамниці у Балтиморі.

Відповідаючи на питання сенаторів під час слухань 19 січня, Гейнс перелічила зовнішні загрози для національної безпеки США.

«Очевидно, що для національної безпеки США в наступні роки існуватимуть ключові загрози. Це включає традиційні загрози від таких держав, як Китай, Іран, Північна Корея та Росія, а також загрози, що еволюціонують і охоплюють багато країн, включаючи зміну клімату, кібернапади, тероризм, пандемію, світову організовану злочинність та корупцію, кампанії з дезінформації та інше», – наголосила вона.

Приймаючи номінацію на посаду від Байдена, Гейнс запевнила, що «буде говорити владі правду».

Гейнс критикували у ЗМІ за її активну роль в адміністрації Обами у просуванні програми атак проти терористів із використанням дронів а також за її підтримку призначення Трампом Джини Гаспел на посаду голови ЦРУ. У своїх публікаціях останніх років Гейнс критикувала адміністрацію Трампа за політизацію розвідувальних установ.

Комітети американського Сенату у вівторок почали слухання із затвердження на посади ще чотирьох кандидатів, номінованих на високі посади уряду Байденом, включаючи держсекретаря США, міністрів оборони, внутрішньої безпеки та фінансів.

MIXADV

цікаве