Лапутіна заявила, що на власні очі бачила російський спецназ у Святогірській Лаврі

Працівники СБУ припинили діяльність ботоферми, яка працювала на Росію

01/03/2021 admin 0

Фото пресцентру СБУ Зусиллями працівників Служби безпеки України було заблокувано діяльність ботоферми потужністю понад 18 тисяч акаунтів, яка працювала на замовлення країни-агресора та проросійських політичних […]

фото: РБК

Голова Міністерства у справах ветеранів, генерал-майорка Служби безпеки України Юлія Лапутіна на початку війни з РФ особисто бачила російських військових на території Свято-Успенської Святогірської лаври, якою користується Українська православна церква Московського патріархату.

Про це вона сказала в інтерв’ю Радіо Свобода.

За словами Лапутіної, попри те, що в Україні церква відокремлена від держави, Росія “навіть на доктринальному рівні позиціонує Церкву як елемент м’якої сили, яка змінює поведінку населення тієї держави, де вона розташована, в інтересах Росії”.

“Про Святогірську лавру можна багато чого розповідати, але я сама туди виїжджала, ще коли була в окупованій Донеччині. І я на власні очі бачила там російських спецслужбовців. Скажемо так, спецпризначенців”, – сказала Лапутіна.

За її словами, про це українські військові доповіли в штаб Антитерористичної операції, але їй невідомо, які рішення ухвалювало командування.

“Які рішення ухвалювалися – я не знаю. Але так було. З російською зброєю, з радіостанціями, з перемовинами з підрозділами, які знаходилися поблизу кордону з Україною із російської сторони. Це те, що ми бачили на власні очі”, – зазначила міністерка.

Вона додала, що щодо деяких громадян, які “мають відношення до відповідного релігійного напряму та вчиняли дії на шкоду безпеці України”, вже є судові рішення про притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Також Лапутіна заявила, що розвідка доповідала всім президентам України про загрозу агресії РФ.

MIXADV

цікаве