Кіт з України прожив на цукерках три тижні, добираючись до Ізраїлю

Працівники СБУ припинили діяльність ботоферми, яка працювала на Росію

01/03/2021 admin 0

Фото пресцентру СБУ Зусиллями працівників Служби безпеки України було заблокувано діяльність ботоферми потужністю понад 18 тисяч акаунтів, яка працювала на замовлення країни-агресора та проросійських політичних […]

Кіт з України прожив на цукерках три тижні, добираючись до Ізраїлю

Фото: Star Shine Shipping / Facebook
Кіт витримав три тижні шляху

Тварина зіпсувала кілька коробок товару в контейнері. Кіт прогриз їх, щоб не померти з голоду.

Кіт з України потрапив до Ізраїлю в закритому металевому контейнері з цукерками. Він дивом вижив три тижні, харчуючись одними солодощами. Про це напередодні повідомила одеська експедиторська компанія Star Shine Shipping.
“Він витримав три тижні шляху! Можемо тільки здогадуватися, чим харчувався і де кіт брав ті краплі води, на яких прожив ці тижні. При такій важкій дорозі він – живий. Як з’ясувалося, раніше камери спостереження зафіксували, що тварина непомітно пробралася в контейнер з цукерками ще під час завантаження. Зараз маленький мандрівник у хорошому стані”, – йдеться в повідомленні.
Зазначено, що здоров’я і благополуччя кота особисто контролює директор компанії Shipping Олександр Винник.
Судячи з оприлюднених фото, кіт встиг зіпсувати кілька коробок товару, так як прогриз їх, щоб не померти з голоду.

Раніше в Одесі першокласниця заявила про “замінування” школи, тому що вона хотіла додому до кота. Після дзвінка дівчинки з будівлі школи евакуювали майже півтисячі людей. Її попросили більше так не робити.

MIXADV

цікаве