Міноборони України вперше провело закупівлю військових товарів через агентство НАТО

19/01/2021 admin 0

Як твердить автор книжки Сергій Руденко, “Зеленський без гриму” – історія-застереження для українців від повторення помилок на виборах У видавництві “Саміт-Книга” побачила світ книжка журналіста […]

Міністерство оборони України вперше провело закупівлю військових товарів через Агенство НАТО з підтримки і постачання (NATO Support and Procurement Agency – NSPA).

Як повідомляє “Європейська правда”, про це оголосила Місія України при НАТО.

“Вітаємо Міноборони з самостійним виходом на міжнародні та конкурентні ринки! Завершилась перша в історії Міноборони закупівля без посередників військових товарів через NSPA NATO для потреб Збройних сил України”, – йдеться в повідомленні.

Система закупівель Агенції НАТО з підтримки і постачання — це своєрідний натівський ProZorro. Участь України у цій системі дозволяє повноцінно інтегруватися у систему закупівель Альянсу.

Крім того, українські виробники зможуть брати участь у тендерах НАТО та продавати свою продукцію іноземним замовникам, а також наближатися до стандартів Альянсу.

Контракти з Агентством НАТО, наприклад, мають “Авіалінії Антонова”. Цього року країни альянсу використовували українські транспортні літаки для перевезення медичних вантажів під час пандемії коронавірусу.

MIXADV

цікаве