ЕСКІЗ ВЕЛИКОГО ГЕРБОВОГО РОЗЧАРУВАННЯ!!!

Віталій Портников: Єдиний результат російських виборів – це Донбас

21/09/2021 admin 0

Спостерігачі продовжують аналізувати підсумки виборів до російської Державної Думи, хоча передбачуваність цих підсумків була очевидною ще до того, як вибори відбулися Конституційна більшість “Єдиної Росії”, […]

Журі обрало найкращий ескіз Великого Державного герба України. Першу премію отримав проект Олексія Кохана. Другої взагалі не призначили..
Сказати, що я розчарований — це нічого краще взагалі не говорити… Профанація державної символіки і сором…
Сподіваюся у Верховній Раді набереться достатня кількість депутатів, які ще поважають Україну, Державу, Націю чи, принаймні, самих себе і не затвердять цей дилентантизм на кшталт дитячої розмальовки-посередності офіційною символікою держави Україна!
P.S. Додам, що це малювання О.Кохан подавав на конкурс ще з 1997 р. (а нині вже п’ятий конкурс) й завжди не вигравав. І лише у цьогорічному несподівано чомусь переміг! Вже лунають запевнення, що цей примітивний архаїзм будуть підрихтовувати і змінювати… Що це означає? Це засвідчує, що вказаний ескіз не перемагав у конкурсі, а певну особу (автора) заздалегідь призначили переможцем усього цього ганебного фарсу!
Зображення може містити: 2 особи
Павло Гай-Нижник в мережі Фейсбук.

MIXADV

цікаве