Євродепутатка заявила що у рішенні КСУ відчувається вплив олігархів та Кремля

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель зазначила, що у скандальному рішенні КонститДепутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель зазначила, що у скандальному рішенні Конституційного суду відчувається вплив Кремля та олігархів.уційного суду відчувається вплив Кремля та олігархів.

Про це говорила фон Крамон-Таубадель в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”, зазначає УП.

“Ми бачимо, що існує конфлікт інтересів у КС. Європейські країни очікують від президента розслідування. І ті судді, які задіяні у неправомірних діях, мають бути звільнені. Але все це вимагає дотримання верховенства права.

 

З іншого боку, нас значно непокоїть те, які інтереси стоять за суддями КС – безумовно, відчувається вплив інтересів олігархів та Кремля. Вони тримають судові установи, цю ситуацію треба виправити. Тут варто вже “передавати пас” парламенту, законодавчому органу. Ця конституційна криза може бути розглянута за рахунок політичного консенсусу”.

Вона нагадала, що безвізовий режим встановлюється у відповідь на виконання певних зобов’язань, і одне із них – це боротьба проти корупції. Це те, зазначила фон Крамон-Таубадель, що ЄС просив уряду України.

«Аргумент»

MIXADV

цікаве