Райкович перемагає в Кропивницькому в один тур, – паралельний підрахунок

 Диктатор, убивця і мучитель білоруського народу: глава Білоруської автокефальної православної церкви заявив, що Лукашенка піддано анафемі

23/11/2020 admin 0

Глава Білоруської автокефальної православної церкви архієпископ Святослав Логін 22 листопада під час служби в соборі Святого Кирила Туровського в Торонто (Канада) зачитав послання, в якому […]

За результатами паралельного підрахунку голосів, проведеного місцевим виборчим штабом партії «Пропозиція», від якої чинний міський голова обласного центру балотувався на другий термін, вчора за нього віддали голоси більше 53% виборців.

Про це повідомляє офіційна сторінка регіональної організації політичної сили Про Кропивницький. Зазначається, що підрахунок голосів, відданих на виборах до міськради обласного, триває, на даний час «Пропозиція» здобуває 16,39% голосів.

 

Якщо цей результат буде підтверджено офіційно, це означатиме перемогу Андрія Райковича вже у першому турі.

– У день голосування нашими представниками та представниками інших штабів було зафіксовано низку порушень. Був підвіз організованих груп виборців похилого віку автотранспортом, з’являлися непоодинокі виборці, які змінили виборчу адресу – на великих ділянках у «спальниках» на Попова-Жадова, була зафіксована спроба підкупу, винесення бюлетенів з виборчої дільниці. Завдяки роботі наших спостерігачів, юристів та кандидатів, які оперативно виїжджали на місця, актували порушення, співпрацювали з правоохоронцями, ці порушення були вчасно припинені, та не змогли суттєво вплинути на кінцевий результат, – повідомило сайту «Весь Кіровоград» джерело в керівництві штабу.

Також повідомляється, що кандидат від «Пропозиції» Олександр Безпечний перемагає на виборах Олександрівського селищного голови.

За оцінкою координаторки спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зої Лебідь, усі протоколи голосування за міського голову з дільниць можуть бути прийняті міської ТВК вже сьогодні, 26 жовтня, ввечері.

Підведення підсумків на виборах до місцевих рад може затягнутися на кілька днів через складність процесу складання звітності за новим Виборчим кодексом. Зокрема, сьогодні на 13:00 до міського тервиборчкому з дільниць було доставлено 80% протоколів голосування на виборах до обласної ради, 50% повернули для уточнення, зазначила Лебідь.

Нагадаємо, в день виборів у Кропивницькому тривали рекламні кампанії окремих партій та кандидатів на носіях зовнішньої реклами та у соціальних мережах. Також з’явилися нові повідомлення про дзвінки на приватні номери кропивничан, яким у записі транслюють телефоном заклики голосувати за діючого міського голову Андрія Райковича. У штабі «Пропозиції» заявили, що не замовляли подібних послуг.

MIXADV

цікаве