Офіційно: Рада скасувала засідання через коронавірус серед депутатів

Втраченi 75 мільярдів: опубліковано засекречений аудит “Нафтогазу”

21/10/2020 admin 0

Держаудитслужба за результатами перевірки НАК “Нафтогаз” виявила порушення, які, на переконання аудиторів, призвели до втрати державою 75 млрд грн. Враховуючи суспільний резонанс після публікації окремих висновків […]

Lawmakers vote during a session of Parliament in Kyiv, Ukraine, July 16, 2020. Ukrainian Parliament voted for Heads of Central Bank, Antimonopoly Committee and appointed new Vice minister, Minister for Strategic Industries. (Photo by Sergii Kharchenko/NurPhoto via Getty Images)

Верховна Рада ухвалила рішення скасувати пленарні засідання через спалах коронавірусу серед парламентаріїв і працівників Апарату ВР.

Відповідну постанову №4171 підтримав 281 народний депутат.

Ухвалена постанова передбачає, що 1 і 2 жовтня пленарні засідання ВР скасовуються, а народні депутати працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Крім того, тиждень з 5 по 9 жовтня також буде непленарним, а парламентарії працюватимуть у комітетах, фракціях і групах.

Постанова також передбачає, що 20 жовтня відбудеться пленарне засідання Верховної Ради. Раніше Разумков повідомив, що 20 жовтня Рада розгляне в першому читанні проєкт державного бюджету на 2021 рік.

Нагадаємо, що зранку член фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомив, що в Раді скасують засідання через поширення коронавіруса серед депутатів.

MIXADV

цікаве