Хто в Кропивницькому не скаржиться на електромагнітне опромінювання?

Чергує поліція, бо пиляли дзвони: як у Кропивницькому храм, у який колись пустили УПЦ, передають ПЦУ

31/05/2023 AA 0

Неподалік храму Успіння Пресвятої Богородиці по вулиці Авіаційній або, простіше кажучи, в парку Крючкова з п’ятниці чергує поліція. Бо минулого тижня міська рада передала релігійну […]


Хто в Кіровограді не скаржиться на електромагнітне опромінювання?

На телебаченні майже кожного тижня можна побачити сюжети з “фрагментами боротьби” проти небезпечної близкості встановлення щогол операторів мобільного телефонного зв’язку. Всі скаржаться на погіршення самопочуття, спеціалісти переконують в шкідливості електромагнітного опромінення, а оператори зв’язку в малопотужності приладів на майже “користі” їх дії на організм людини…

Мимоволі виникає питання про те, чи є випадки щоб на дію того електромагнітного опромінення хтось не скаржився? За логікою речей ця людина повинна не вміти говорити, писати та читати, або не розуміти того впливу на її організм. І така категорія у нас є. Це не тількі неписьменні глухо-німі громадяни, які по науці звуться особами з обмеженими можливостями, але і немовлята. Та стільки тих немовлят може підпасти під дію того опромінення? І дійсно, що випадково та одиниці… Але це не стосується Кіровограда. Тут ця справа поставлена майже “на промислову основу”. Спитаєте як? А так – майже кожне друге намовля обласного центру отримує певну дозу постійного електомагнітного опромінення перед народженням та у перші 5-7 днів свого життя. Що це досліди? Поки що ні, бо статистику медики не ведуть, але на території пологового будинку N1, що по вулиці Олени Журливої, 1 щоглу з згаданим опроміненням встановили вже років п’ять тому.

В підсумку, немовлята лише плачуть, не виказуючи причину дискомфорту, батьки лише здогадуються, а адміністрація пологового будинку, здається, щось з цього таки має за перебування тієї щогли на своїй території. Хто крім неї з “високих чиновників”, що теж давали клятву Гіппократа давав дозвіл на встановлення тої щогли невідомо, хоча прізвища керівників секретом не є.

Батьки сказати медикам щось відверто негативне не наважуються, бо самі розумієте, як після цього можуть “полікувати”, а чиновникам не вірять,бо їм здається, що ті за все беруть і правди не знайдеш. І тому лише тихенько жаліються журналістам, запитуючи чи не бояться ті лікуватися. Бояться… І лікуватися, і згадувати про ціни на ліки та необхідні при цьому “добровільні хабарі” за те щоб тебе помітили, не забули і лікували.

А ще, на жаль, знаючи про той шкідливий вплив електромагнітного опромінення, зростання “майже вроджених патологій” ніхто не вивчав, але їх відверто кажучи, зі слів батьків новонароджених побільшало мало не вдвічі. Патології люди “дуже вчені” вже вміють списувати на все що їм тільки заманеться. В Кіровограді це робити набагато простіше, списавши все на впливи місцевого урану та радону.

Люди прокиньтеся! Діти в небезпеці…

Після оприлюднення цієї історії, здається, половина журналістської братви побіжить знімати на фото та відео ту щоглу, та підхопить “гарячу” тему… А чи знайдуть винних та зможуть їм “дуже вченим” довести їх “злочинну провину”? А чи покарають боляче, як тих немовлят?

Володимир Мілевський

http://narodna.pravda.com.ua/sport/4d53dadd16e10/

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply