ФК «Інгулець» звернувся до контрольно-дисциплінарного комітету УАФ

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

Петрівський «Інгулець» звернувся до Контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу з вимогою зміни поточного рейтингу футбольного клубу із Петрово.

2020 05 29 Ing

Таке рішення керівництво прийняло, не отримавши офіційної відповіді Професіональної футбольної ліги на своє звернення від 18 травня 2020 року щодо внесення змін до поточної турнірної таблиці чемпіонату серед команд клубів Першої Ліги. Про це повідомляє прес-служба петрівчан.

«Інгулець» згідно положень Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги сезону 2019/20, займає третє місце у поточній турнірній таблиці змагань Першої ліги ПФЛ сезону 2019/20 за результатами 19-ти турів.
Натомість на офіційному сайті ПФЛ «Інгулець» в турнірній талиці посідає четверте місце. За однакової кількості очок (по 37), третє місце перед зупинкою чемпіонату внаслідок карантину, за «Минаєм».

«Інгулець» вимагає відновлення чемпіонатів у Першій і Другій лігах ПФЛ України.
У керівництві петрівського клубу переконані, що відсутність матчів чемпіонатів – це порушення як прав футболістів, клубів, так і громадян України, як вболівальників.

Приймаючи рішення не відновлювати чемпіонати, Рада Ліг не запитала про це і не врахувала думку безпосередньо футболістів. Та рішення, вважають в «Інгульці», прийнято без відшкодування футболістам втрат, внаслідок такого рішення Ради Ліг ПФЛ України.

MIXADV

цікаве