Ломаченко просить Зеленського зберегти Лавру для московських попів

Володимир Горбач: Можна не вірити Лукашенку, але як можна при цьому вірити Путіну?

04/08/2020 admin 0

Чужий досвід нічому не учить. Останнім часом українські медіа активно цікавляться перебігом виборчого процесу в Білорусі – крім позиції влади ми також чуємо коментарі представників […]

Чемпіон світу за версіями WBA Super, WBC Franchise, WBO в легкій вазі українець Василь Ломаченко закликав зберегти Києво-Печерську Лавру у веденні Української православної церкви Московського патріархату.

Про це повідомляє повідомляє 24 канал

У власному Instagram Ломаченко закликає підписати петицію до Президента України Володимира Зеленського із закликом залишити права на управління Києво-Печерською лаврою Московському патріархату.

Також ця петиція просить скасувати попереднє звернення до Президента України, яка, навпаки, просить припинити використання Лаври Московським патріархатом: розірвати договір оренди і передати її в користування Православної Церкви України.

“Брати і сестри! Петиція на підтримку Лаври запрацювала. Просимо посилання максимально розширити серед усіх прихожан в групах з проханням підписати цю петицію”, – написано на фото, яке розмістив спортсмен.

Нагадаємо, 10 травня український борець вільного стилю Богдан Грицай викликав на бій без правил скандально відомого боксера Олександра Усика. Приводом до цього стала чергова антиукраїнська заява Усика у соцмережах. Згодом Усик зреагував на цей виклик — запросив Грицая до бою на ринзі.

MIXADV