Впіймали шахраїв, які “розвели” кропивничан на польоти повітряною кулею

Сьогодні, 28 вересня, шахраям, які пропонували кропивничанам “політати” на повітряній кулі, оголосили підозру.

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліції в області.

Шахраями виявилися чоловіки, віком 23 та 24 років. За місцем їхнього проживання провели санкціоновані обшуки. Вилучили комп’ютерну техніку, жорсткі диски, платіжні картки та інші мобільні пристрої.

Наприкінці літа у соцмережах та окремих Інтернет-виданнях з’явилося оголошення про надання послуг. Купити квиток для польоту на повітряній кулі дорослим пропонували за 700 гривень, дитячий – коштував від 500. Здійснивши повну передплату, клієнти так і не отримали послуг, за які заплатили. Про шахрайські дії потерпілі повідомили поліцейських. Загалом, зловмисники ошукали громадян на понад 50 тисяч гривень.

Поліцейські встановили, що затримані деактивували оголошення та видалили свої сторінки з соцмереж, коли кількість потерпілих від їхніх дій сягнула десятків. Отримані через платіжні системи гроші з власних карток, перевели в готівку та порівну розділили між собою.

Цікаво, а якою буде відповідальність довірливих “крутих сайтів” на зразок “Гречки”, які розмістили ошуканське оголошення та допомагали шахраям збирати грошовий врожай?

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply