В кулуарах вирішується майбутнє України на роки: “антиколомойський” закон і гроші на боротьбу з COVID-19 – чи дефолт

Від ТЕКСТІВ: у ці дні десь у кулуарах вирішується доля України на довгі роки вперед: прийняти “антиколомойський закон” і отримати гроші МВФ на подолання наслідків епідемії – чи не прийняти й дозволити Коломойському в судах повернути ПриватБанк собі й отримати дефолт. Дефолт – це жахливо само по собі, а в нинішніх умовах це катастрофа. І частина депутатів від “Слуги народу” може під приводом коронавірусу не приїхати на засідання Ради, де голосуватимуть законопроект.

“#ніДефолту”: нардепи “Слуги народу” закликали підтримати “антиколомойський” закон, – пише Економічна правда.

Частина депутатів “Слуги народу” закликала через соціальні мережі підтримати законопроєкт №3260 щодо неповернення виведених з ринку банків екс-власникам.

“Ми, народні депутати України, члени фракції “Слуга народу”, закликаємо колег по фракцїї та парламенту підтримати законопроєкт №3260, що унеможливить скасування рішення НБУ про націоналізацію/ліквідацію банків та повернення несправедливої компенсації з Державного бюджету їхнім попереднім власникам.

…На сьогодні його прийняття — це єдиний шанс для України отримати кредит від МВФ та уникнути дефолту”, – йдеться у заяві.

На даний момент заяву на своїх сторінках розмістили голова комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова, Микита Потураєв, Лада Булах, Єгор Чернєв, Іван Юнаков, Вадим Галайчу, Ганна Бондар та Ліза Богуцька, а також експрем’єр Олексій Гончарук. Цей список продовжує збільшуватися.

Закон, у випадку прийняття, робить неможливим повернення ПриватБанку олігарху Ігорю Коломойському, – пише також і Ліга.