Пости з мережі Фейсбук для міського голови Кропивницького

Уряд змінив карантинні обмеження. Що нового

09/04/2020 admin 0

Кабінет міністрів на своєму засіданні у середу вніс зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19. Джерело: телеграм-канал прем’єр-міністра Дениса Шмигаля Пряма мова: “Уточнили перелік об’єктів, […]

 

“Я дивувалася людям, які продають маски втридорого. Дивувалася підвищенню цін у АТБ. Коли зайшла у Ятрань на вул. Шевченка, стало зрозуміло – що ми хочемо від інших, коли у магазинах нашого мера гречка коштує від 37 гривень до 53???
Де хоч якась соціальна лінія? Люди сидять без роботи вдома, ви тварюки ще й ціни так підвищуєте? У вас совість є.

Андрій Павлович, ви ж “мер-господарник” (з Ваших слів)! Де хоч якесь піклування про містян? Відправити додому – ви відправили. А купувати їжу людям за що? Ще й з такими цінами.”

 

“Ви серйозно? Пане Райковичу, якщо нема кому підказати, то хоч самі подумайте. В такий тяжкий для країни та нашого міста час треба реорганізувати роботу і направити на боротьбу з розповсюдженням вірусу!
Що ми бачимо – комунальники, без масок, засобів захисту чистять річку.
Де ваші мізки??? В інших містах та НАВІТЬ ПГТ проводять дезинфекцію вулиць та приміщень силою комунальників та організацій, які мають спеціальний досвід.

У нашому місті – пан мер дав вказівку людям самостійно дезинфікувати під’їзди. Пане Райковичу, а ви запитали у людей, чи є у них засоби дезинфекції, маски?”

Ірина Нікола в мережі ФБ