Зона розростається: Греція на карті ОРДЛО

Поки наш президент приміряв у Ватикані на себе імідж presidente mondiale або навіть в більшому масштабі leader mondiale, ОРДЛО завдало на карту своїх перемог ще одну ділянку цього самого світу, лідером і рятівником якого так хочеться бути Зеленському.

Про те, що ОРДЛО розростається не тільки по Україні, але і по світу, я пишу часто і грунтовно, так як бачу в цьому загрозу не тільки нашому іміджу, але й сам світ. Адже ОРДЛО – це вірус, створений Росією вірус сучасного неонацизму, тріколорадного нацизму, який успішно крокує по світу, заражаючи все більше і більше територій .

Те, що представництва терористів ОРДЛО відкриваються в різних країнах, це наш програш і виграш ворога.

Програш на інформаційному фронті, ну, якщо зрозуміліше – в інформаційній політиці, може коштувати нам дуже багато чого. Наприклад, країни, незалежності, допомоги НАТО або навіть виконання всіх вимог терористів і Кремля, убивчих для України. Будь-який крок в бік «світ посередині» – і посередині вже наш кордон. Будь-який крок в бік «громадянська війна», і РФ в черговий раз виявиться безкарною за свої злочини. Більш того, «громадянська війна» може окупувати всю територію України.

Інформація на війні – це фронт. Ми повинні показувати світу всі злочини російських. Ми повинні їх фіксувати і, головне, ми повинні ці злочини щодня показувати громадянам України, які так втомилися від війни.

Інформаційний фронт – це ще й наша безпека .

Ось у нас закрили Державний канал іномовлення UATV, і він припинив трансляції на інші країни, в тому числі, і матеріалів про російсько-українську війну, про анексію Криму, окупації Донбасу, документальних матеріалів про звірства російських на Донбасі і в Криму, про порушення прав людини, політичне переслідування, шовінізмі, ксенофобії, расизмі, які культивує Кремль.

Тепер цю нішу, інформаційну нішу, інформаційний ділянку фронту, може легко заповнити раша-тв, зі скабеевщіной, кіселевщіной, соловьевщіной, жіріновщіной, яка розповідатиме про «громадянську війну» в «фашистській Україні», і марити имперства і манією величі.

Російська Федерація же використовує у війні та окупації країн саме інформаційний фронт, як один з основних. На Донбас і в Криму російські війська теж не зразу увійшли, спочатку була масована атака саме зі ЗМІ, газет, ток-шоу, серіалів, місцевих і російських, в яких розповідалося про те, що «Крим споконвічно російська», «Донбас-споконвічно російська »і представлялися всю красу життя в« російською світі »- все безкоштовно, всіх поганих вб’ють, всім хорошим пиріжок.

Росія, як березневий кіт, мітить територію, виділяючи лаптепахнущіе мілітарі-гормони. Для цього вона використовує і інформаційний простір. Будь стовп, кущ, де РФ залишила свої онучі, постоли, балалайку або випорожнення, автоматично вважаються «споконвічно російськими територіями».

Будь-форпост, телевізійний чи, дипломатичний, науковий, РФ перетворює в блокпост по захопленню територій.

Подивіться, як на тлі миролюбного Офісу Президента, пожвавилися раша-тв, раша-зірки театру і кіно, раша-попса, раша-шансон, облягати наш кордон в спробах потрапити до нас на гастролі.

Дивно ж це, так? 6 років вони криком кричать на весь світ «на Україні фашисти, вбивають російськомовних», і 6 років потік росіян в Україні тільки зростає.

Сюди їдуть «просто поспівати поза політикою», «просто зіграти на сцені поза політикою», просто … Просто вивісити російський прапор в Києві.

Сцена, кіно, театр завжди на Росії були в політиці і в пропаганді. Це і є пропаганда, їх сцена, їх пісні. Пропаганда бидло-життя люмпена, яким жерти-іржати-срать, і все. Любов, драми «він багатий, вона засранка з трущоб» … я дивуюся тому, як люди не бачать в цьому ні дискримінації, ні ксенофобії, ні имперства. Ось ці «папіки», які «закохуються» в 15-річних красунь біля школи, ось це життя «тюремна мамка», яка рекламує всю красу зони, котра готує до життя «хто не сидів, той життя не знає». Для кого вона? Для людей? Для громадян? Ні, для бидло-люмпена, якого на Росії критична більшість.

Але, на Росії чи? Як показала ця війна, ось цього «срать-жерти-іржати» можна знайти в будь-якій країні світу, від Москви до Пекінських до околиць. Так вже влаштований цей світ. І ось там, де є хоч якийсь базовий «прошарок» люмпенізованого охлосу, туди відразу ж приходять Росія і Кремлівський майн кампф.

На базі своїх іноземних представництв, навчальних закладів, дипломатичних зон, посольств, РФ тут же створює острівець пропаганди російського світу, і тут же починає впливати на країну, заливаючи її низькопробної люмпенівської кіслобздеевщіной і розвішуючи онучі революцій.

Подивіться, в яких країнах і хто підтримує Кремль? – наці, неонаці, антисеміти, ксенофоби. Коричнева чума, совокупившись з червоною чумою, народила світу нового тріколорадного дракона – Російську Федерацію.

Італія, Франція, Німеччина … Це основні лобісти РФ, так би мовити, любителі 50 відтінків червоно-коричневого.

Саме неонаці цих країн підтримують не тільки РФ, Кремль і Путіна, а й співпрацюють з ОРДЛО, Осетією, Абхазією, Чечнею.

Наприклад, ОРДЛО в черговий раз відвідав член правління регіонального відділення партії «Альтернатива для Німеччини» Фрідріхсхайн-Кройцберг Ріхард Гретцінгер. А той, хто цікавиться політикою, може сміливо прогугліть, що крайня права партія «АДГ» є, по своїй суті, неонацистської і пропагує ідеї тоталітаризму, нацизму і гітлеризму зі сталінізмом.

Відреагував український МЗС на співпрацю і відвідування окупованих РФ територій України членом правління регіонального відділення партії «Альтернатива для Німеччини» Фрідріхсхайн-Кройцберг Ріхард Гретцінгером? Ні! Чи був внесений даний член партії «Альтернатива для Німеччини» Фрідріхсхайн-Кройцберг Ріхард Гретцінгер в списки СБУ, в санкційні списки? Ні!

Ці дії не входять в миротворчі. Ми не можемо сваритися з таким важливим політиком.

Потрібно просто перестати помічати.

– приїзди політиків чи громадян інших країн на окуповані території

– відкриття в ОРДЛО офісів і представництв політичних партій інших країн

– відкриття офісів і представництв ОРДЛО в інших країнах світу.

Ах, так, і перестати стріляти, але це ми вже зробили.

Як повідомляє сайт терористів з ОРДО, ОРДО розпочало активну культурно-політичну дружбу і співробітництво з Грецією.

До речі, не просто так. У Луганській і Донецькій області, проживало багато греків. Я знаю багато сімей, де бабуся-дідусь чи мама-тато були за національністю греками. Депортовані з Криму на Донбас або ж залишилися тут після звільнення з німецького полону, але ось, так, на Донбасі жили вихідці з Греції, Німеччини, Латвії, Литви, Італії, Молдові, Румунії та інших країн.

На сайті ОРДЛО зазначено (цитата) – «В Афінах (Греція) на базі російського Інституту Достоєвського була проведена фотовиставка в пам’ять про дітей Донбасу, загиблих в ході військової агресії з боку України. Сама виставка була приурочена до Міжнародного дня захисту дітей. Організаторами виступив Представницький центр ДНР в Греції на чолі з його головою Андреасом Зафейрісом, а також фотографи Ірина Лашкевич і Ден Леві ».

Що говорить український МЗС з цього приводу? Нічого!

Ми ж пам’ятаємо – потрібно просто перестати помічати.

Ось так на острівцях, вже застолбленних і помічених альфа-самцем РФ, збираються блохі- вихідці з ОРДЛО, які будують свої колонії, створюють свої симулякри, насичують територію своїм запахом, інформацією, брехнею, покусують суспільство, передаючи йому інфекції «громадянської війни» і представляючи Україну «центром фашизму світу».

І, якщо завтра Греція десь на міжнародних форумах, ПАРЄ, ПАРЄ, оонах раптом взвизгнет «українські фашисти», не лякайтеся, це просто політика, яку не варто помічати. Це просто результат ось всього цього «непомічання», інформаційного програшу, закриття українського іномовлення, наповнення інформаційного простору псевдо-української скабеевщіной, що годується з Кремля, мовчазного МЗС, сліпого РНБО, деградуючою ВРУ.

Пису піс! МОНДІАЛЬ МОНДІАЛЬ! Світу мир!

Ви не подумайте нічого, я теж за мир, що ж я, фашист якийсь.

Просто, знаєте, я дуже люблю чистоту і порядок по всьому, і пам’ятаю, що якщо голуб – птах світу, насрати вам на голову, це не до миру і не до припинення війни, і навіть не до грошей, а до можливої ​​інфекції. Ну, переносники вони, переносники, і нічого особистого.

Олена Степова, для «ІС»