К.Бриль про космодром, вакцинацію лис та інші фантазії чиновників

Аби добратися до “животворних” бюджетних потоків, деякі особливо просунуті чиновники придумують просто “геніальні” програми! Один з таких випадків так вразив Голову Запорізької ОДА, що Костянтин Бриль створив на своїй сторінці у ФБ просто чудовий сатиричний шедевр.

Логіка зрозуміла: спершу вакцинація лис, потім побудова у Запоріжжі, скажімо космодрому – адже Космічний мікрорайон в місті є.

Отже, літературна спроба від очільника області. “Героїв”, правда, вже жалко…

 

Скажені лиси мандрують Україною!

Дуже здивувався, коли дізнався про загадкову програму вакцинації лис. Перше, що спало мені на думку: посадовці з’їхали з глузду! В країні війна і така кількість проблем, що вакцинація лис – справа, звичайно потрібна, але не на часі.

Хочу нагадати, що Запорізька Держпродспоживслужба є структурою, яка не підпорядковується облдержадміністрації! Тож рішення про прийняття програми та виділення коштів облбюджету на вакцинацію лис ОДА підтримати не може! Коштів на це немає! Існують тільки зауваження!

Цю справу я беру під особистий контроль! Вже в понеділок хочу почути доповідь керівника ГУ Держпродспоживслужби Віктора Шершнева. Вважаю, що в таких випадках посадовці мають звітувати перед громадою регіону: як такі рішення приходять в їхні буйні голови, тоді як в країні війна.

Звичайно, можна вигадати і програму будівництва космічного корабля для запоріжців. Проте не варто забувати, що такі безглузді заклики будуть дуже активно використовуватись популістами. Що і було негайно доведено паном Іваніщевим. Я розумію, що з його точки зору всі дурні рішення в області приймає Бриль. Згідно принципу “хто винен – невістка”! Але, йому більш варто перейматися не сказом тварин, а питанням тих “хитрих лисів”, яким він всупереч Законодавства та здорового глузду допомагав перетнути кордон з Польщею!

Голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply