Лавра: слово репресованим музейникам

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню

04/07/2022 AA 0

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти. Про це […]

Останні події навколо Національного Лаврського заповідника,  супроводжуються публікаціями в ЗМІ.

Гучний скандал, спровокований останніми подіями в Національному заповіднику Києво-Печерської Лаври, набуває злочинного присмаку політичного рейдерства, демонструючи очевидну заангажованість численних «захисників» звільненого генерального директора Михайлини Л.П., що несподівано з’явились на небосхилі Заповідника, вирішуючи його долю в своїх інтересах.

142866634210-imgp0108

Сформований Михайлиною Л.П. «авангард» активістів, яким колектив не надавав повноважень, всю свою кипучу енергію зосередили не на проблемах заповідника і не на захисті його престижу, а на підтримку Михайлини продовжувати свою злочино-кипучу діяльність. Разом з тим оцінюючи об’єктивність і щиру зацікавленість цих поборників правди, законності – чи відають вони про реальний стан речей, і чому не реагували раніше на очевидні і відносні факти руйнування Заповідника, в тому числі і фізичному правопорушенню за останні сім років, а саме:

  1. Масове звільнення працівників, більшість з яких пропрацювало 20-30 років і прийняття на їх місце людей без досвіду музейної роботи, в тому числі і в керівництво. Комісія в 2012 році, що вирішувала питання звільнення взагалі складалася з людей, що жодного дня не працювали в музеї.
  2. Про масове моральне знущання, коли науковцям з багаторічним стажем, дирекція офіційно пропонувала лише посади двірників, прибиральників тощо.
  3. Про масову дискваліфікацію науковців без будь-яких підстав і пояснень, переводили на вигадані посади фахівців, позбавляючи наукового стажу, доплати, додаткових відпусток тощо. І ніхто не переймався законністю цих дій.
  4. Про безвідповідальне знищення реорганізації музейної структури. В результаті реорганізації знищено науково-методичний екскурсійний напрям, структуру музейного сервісу, відсутність наукової бібліотеки, єдиний архів (все розпорошено по структурним підрозділам, не опорядковано, не стабілізовано за єдиними принципами),не дбаючи про стан численних підземних споруд, знищено спеціальну ділянку підземних робіт.
  5. Про профілювання, раніше створеного видавничого відділу у сектор з передачею (продажем) всіх прав видавця, в тому числі і на власну наукову продукцію, ФОП Філюку.-пише sekundaua
  6. Про зневажання охоронного режиму території Заповідника, що дозволяє пересуванню по Заповіднику будь-якого автотранспорту. А в окремі дні перетворення соборної площі в стоянку для величезної кількості машин з екскорту монастирського та іншого священоначалія, які працюють на Путіна.
  7. Про переведення значної кількості всіх, окрім адмінперсоналу на самоокупність, коли працівники за власний кошт, забезпечують свою роботу (канцтовари, комп’ютери, публікації тощо).
  8. Про значне збільшення управлінського адміністративного персоналу (бухгалтерія, відділ охорони, відділ аудиту, відділ міжнародних відносин тощо).
  9. Дирекція заборгувала 3 млн грн. по судовим рішенням, щодо незаконного звільнення співробітників. Про закритість і обмеженість доступу до будь-якої офіційної інформації.
  10. Перше, що створив Михайлина, це створив альтернативну профспілку із своїх підлеглих і залежних від нього співробітників. Весь позитив заповідника – це результат енерційного руху і високої відповідальності окремих людей, які нормально виконують свою роботу. То чи знають про це ті, хто та ревносно зберегти і законсервувати такий трагічний і анти-державний стан речей.                                                                                         Незаконно звільнені співробітники Заповідника

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply