На Волині собака московського попа сильно покусав дітей

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Люди кажуть, що агресивну кавказьку вівчарку тримають прямо на території Георгіївської церкви. В неділю 3-го вересня пес вибрався зі свого вольєра і напав на дітей і нібито покусав відразу двох.

“Там вольєр із собакою величезною. Пес підкопався, двері прогріб, і двох діток дуже покусав. Кажуть, що в реанімації лежали в Луцьку, а тепер в Ковелі. Одній чотири роки, другій шість… І тиша, ніхто нічого (не говорить – Ред.). Тому московський піп, якби був український, вже був би розголос”, – розповіла місцева мешканка, яка не захотіла називати свого імені.

За її словами, інцидент із собакою в селищі замовчують, адже заступається за Нифонта селищний голова Сергій Гарбарук, який також підтримує церкву Московського патріархату. Священик і його прихильники нібито тримають у страху весь населений пункт.

“Карають за те, що на автобусній зупинці сигарету хлопець курив, ймовірно, що цього не повинно бути, карають штрафом. А тут така трагедія, і тиша”, – додає вона.

Інша мешканка селища священика називає агресивною і лукавою людиною, мовляв, він відкупився і в лікарні, і дав гроші батькам постраждалої дитини.

“Піп відкупився колом: із батьками, з лікарями. Місцева влада все замовчує. Зробили в селищі з нього ідола. Він прийшов сюди на готову церкву… Таке враження, що російськмй піп тут “наглядач”. Але обурює те, що все куплено. Кругом всіх підкупив. Його послухати, то він тут святий. Але чому цей собака виявився на території церкви?”, – обурюється інша жінка, також не бажаючи називати свого імені.

Каже, хоче зберегти анонімність, тому що тих, хто виступає проти Нифонта, в селищі переслідують.

ЧИТАЙТЕ:
Путин и его веселая команда
Ситуация на Донбассе: раненые бойцы и постоянные обстрелы
Як Україна створила бойовий сухопутний безпілотник (фото, відео)
“У нас сильно пресують тих, хто проти російського попа йде. Він заплатив усім. Всіх купив. Тут йде переслідування тих, хто проти нього. У нас навіть у школі вчителі змушують дітей ходити до нього в недільну школу. Дітей пресують. І ніхто відкрито поганого не скаже. Всі бояться”, – говорить жінка.

Вона додає, що з появою священика Нифонта в селищі розгорілася справжня ворожнеча.

У секторі комунікації поліції Волинської області інцидент із собакою підтвердили, правда, сказали, що він стався не 3-го, а 2-го вересня, а постраждала тільки одна дитина – 2014 року народження. Потрапила постраждала дитина в Ковельську районну лікарню. Прізвище дитини не називають.

“Дійсно, 2-го вересня був такий випадок, але дитину одну покусав собака. 2014-го року. В поліцію надійшло звернення лікаря, куди поступила дитина, але мати ні до кого ніяких претензій не мала”, – розповіли в поліції.

Інформацію про те, що напад собаки стався на території церкви, правоохоронці також підтверджують. Журналісти намагався зв’язатися зі священиком, проте він не відповідав на повідомлення.

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply