Увага до внутрішньо переміщених осіб: Угода ЗОДА з компанією GIZ

В рамках реалізації Програми зміцнення спроможності територіальних громад для прийняття внутрішньо переміщених осіб ми з радником проекту «Ініціативи інфраструктурної програми для України» Андрєм Гарбуза підписали Угоду про співпрацю між Запорізькою облдержадміністрацією та компанією GIZ. Окремо німецька сторона передала сервери та ліцензійне програмне забезпечення, що допоможе облдержадміністрації створити регіональний веб-портал адмінпослуг та сприятиме запровадженню надання адміністративних і інших публічних послуг в електронній формі.
Це дозволить не лише виконати законодавчі вимоги щодо належного функціонування центрів надання адмінпослуг, але й забезпечить організацію електронного документообігу між центрами та суб’єктами надання адміністративних послуг.
На сьогодні в області діють 34 центри надання адміністративних послуг. 20 – при всіх райдержадміністраціях; у 4 містах обласного значення; 5 – у об’єднаних територіальних громадах та ще 5 в обласному центрі. Вважаю, що після їх об’єднання у веб-портал всі жителі регіону відчують значне покращення у якості та швидкості отримання відповідних послуг.

Найважливіше, що ми отримуємо – позитив для запорізьких громадян! Оскільки регіональний веб-портал адмінпослуг дозволить підвищити якість надання цих послуг. Жителі регіону витрачатимуть значно менше часу та зусиль. Що особливо важливо для людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями.
Від імені облдержадміністрації висловлюю щиру вдячність Німецькій федеральній компанії GIZ за активну співпрацю в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» із реалізації цього проекту.

Голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply