Грабенка знову спробують поновити на посаді заступника міського голови Кропивницького

Що було б, якби не Семен Сорока?

13/07/2020 admin 0

  Семен Сорока, який нині після свого відходу у кращий світ, здобув справжнє визнання та став почесним громадянином міста, чітко стояв на сторожі від його […]

ютос – тисни – підтримай!
Проект рішення “Про виконання рішення суду” з’явився на сайті міської ради  15 жовтня.

Документом передбачається поновлення Олександра Грабенка на посаді заступника міського голови, адже суд визнав протиправним та скасував рішення міської ради міста Кропивницького №1930 від 6 листопада 2018 року про його звільнення.

Для цього необхідно ввести до штату апарату міської ради та її виконавчого комітету посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, скоротивши посаду спеціаліста з питань праці.

Нагадаємо, Кіровоградський окружний адміністративний суд також прийняв рішення про стягнення з Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького суму розміром у понад 380 тисяч, яку мають компенсувати Олександру Грабенку після поновлення на посаді за вимушену відсутність на роботі.

В кінці серпня на сесії депутати вже розглядали подібний проект рішення, але тоді його не погодили. Імовірно, новий документ “Про виконання рішення суду” повторно винесуть на розгляд чергового сесійного засідання.

Натисни – підтримай Сурму!