Костянтин Бриль: Потрібен діалог між владою і бізнесом!

Bellingcat: Накануне смерти Шишова стало известно о появлении сотрудников ФСБ в Киеве

03/08/2021 admin 0

В организации Bellingcat, которая занимается журналистскими расследованиями, комментируя смерть Виталия Шишова, заявили, что в Киеве присутствуют сотрудники российской ФСБ. Об этом, в частности, сказал журналист-расследователь […]

Сьогодні провів зустріч з делегацією Федерації роботодавців України на чолі з головою ФРУ Дмитром Олійником.
Головна мета роботи федерації в регіоні – ознайомлення з економічною ситуацією в області та використання можливостей ФРУ для вирішення проблем економічного і промислового розвитку області, а також залучення інвестицій в реальний сектор економіки. Крім того, що Федерація є наймасштабнішим об’єднанням українського бізнесу, що має унікальні інструменти впливу. Це єдине бізнес-об’єднання, експерти якого беруть участь у всіх засіданнях Кабміну.
Дякую Федерації роботодавців України за їхню активну участь у налагодженні діалогу між владою різних рівнів та бізнесом. Це той інструментарій, який потрібен для вирішення численної кількості існуючих питань. Маю надію, що представники підприємств, які мають проблеми на законодавчому рівні, сьогодні отримають необхідну їм допомогу.

Впевнений, що ця співпраця допоможе нам об’єднатись задля налагодження реального діалогу. А в підсумку для розвитку нашого регіону та всієї України.

Голова Запорізької ОДА

Костянтин Бриль

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply