СУРМА

Викриття: БАДи та вітаміни – вся правда, шкода, бізнес на здоров’ї

Білоруські протести і Москва

12/08/2020 admin 0

  Напевно кожен з вас вже помітив, що чимало українців, насамперед серед правого політичного табору, не підтримують протестувальників у Білорусі. Озвучуються такі аргументи як: – […]

БАДы

БАДи, тобто харчові добавки, дуже впевнено підкралися в наше життя. Нові «продавці» БАДів видають їх то за ліки, а то за цілющі добавки, які допомагають схуднути, набрати м’язову масу, поліпшити потенцію, знайти здоров’я і стати красивіше. Але так чи нешкідливі і корисні ці добавки? І чи варта гра свічок?

“Дослідники проаналізували дані про біодобавки, зібрані FDA за останнє десятиліття. Виявилося, що за цей час агентство винесло майже 800 попереджень 147 компаніям, чиї біодобавки містили не заявлені активні компоненти, здатні завдати шкоди споживачам. У 20% випадків таких компонентів було більше одного.

Так, біодобавки для підвищення потенції нерідко містили силденафіл – діюча речовина «Віагри». А в 85% біодобавок для зниження ваги містився сибутрамін, речовина, яка пропала з ринку ще в 2010 році через тяжкі побічні ефекти для серцево-судинної системи.

Майже в 90% добавок для збільшення м’язової маси містилися стероїди або їх схожі за дією компоненти.

За словами Коена, в цій ситуації необхідна зміна законодавства, яке дозволить FDA контролювати біодобавки. Російські вчені купили кілька таких БАДів в аптеках і, проаналізувавши їх склад, з’ясували – багато містять тадалафил і силденафіл, причому в деяких ці речовини заховані в оболонці капсули.

Препарати з вмістом цих речовин повинні продаватися тільки за рецептом і приймаються в строгому дозуванні відповідно до виписаного лікарем рецептом. У той же час кількість тадалафілу в псевдо-Бадах перевищує норму в кілька разів. “, – пише Газета.ру

Почнемо з того, що БАДи спочатку продавали через дистриб’юторів по схемах мережевого маркетингу. Ні для кого не секрет, що вони зробили зі своєї мережі цілий мало не релігійний культ, вели агресивну заманювання людей в свою мережу і жорстко їх контролювали. Зараз же є Інтернет, фітнес-тренера, недобросовісні лікарі, блогери та відомі особистості. І довірливі люди вже звикли до того, що БАДи їх оточують на кожному розі. А адже це справжнісінький агресивний бізнес на здоров’ї необізнаних і недосвідчених людей!

Їх заголовки завжди гучні: «Хочеш схуднути – запитай мене, як», «Вилікуй всі хвороби без ліків», «Підніми потенцію раз і назавжди» і так далі. Ті, хто продає БАДи, грають на емоціях людей і використовують всі методи маніпуляції:

  1. Знаходять людей з проблемами. Вони тиснуть на проблему, яка вас турбує (наприклад, зайва вага, зовнішній вигляд, хронічні захворювання). Зазвичай це роблять тематичні блогери, фітнес-тренера і різного роду шарлатани.
  2. Знецінюючи ють медичні у і необхідності робити аналізи. Вони переконують в тому, що традиційна медицина безсила і не зможе вам допомогти. А аналізи та обстеження? Так навіщо вони потрібні!
  3. Залякуючи ють. Потім вони використовують всі механізми, щоб залякати вас. Розповідають, як небезпечно жити в цьому світі без БАДів, скільки хвороб наздоганяє людей, які не п’ють БАДи і як йдуть чоловіки від недостатньо струнких жінок, які не пили БАДи.
  4. І в кінці наполягають на покупці БАДів. А в самому кінці всієї маніпулятивної воронки вони показують світло в кінці Тунелль, «чарівну паличку», зцілення від усіх ваших бід і проблем – вони впарюють вам свої БАДи.

Після такого тиску і маніпуляцій, залякування і підміни понять людина готова купити ці БАДи і викласти за них чималеньку суму. А потім він викладає її кожен місяць, знову і знову витрачаючи тисячі на біодобавки …

Замість того, щоб купувати собі більш якісну їжу. Замість того, щоб витрачати більше грошей на своє здоров’я. Наприклад, зробити повне обстеження свого організму і нарешті дізнатися, чого дійсно не вистачає його організму. Замість того, щоб жити і радіти життю. Людина витрачає великі кошти на БАДи, ціна яких найчастіше перевищує навіть ціну найдорожчих ліків!

Учениця Гарварда ділиться з нами тим, що про БАДи та вітаміни говорить професор біохімії в її університеті:

Але найстрашніше не це. Страшне те, що БАДи уклали угоди з багатьма недобросовісними лікарями, які не лікують, а калічать людей. Часто вони ставлять помилкові діагнози, щоб впарити потім БАДи на великі гроші. У той час, як справжні проблеми такі лікарі навіть не лікують. І пацієнт довгий час не підозрює про реальні прогресуючих хворобах.

Ось історія дівчини, яка виявила ущільнення в грудях і звернулася до таких «фахівців». Про це писали в мережі :

«- Мені прописали вітамінотерапію і дуже дорогі БАДи – їх вартість становила щось близько $ 100 за упаковку. Доктор призначив контрольне УЗД через шість місяців. Я прийшла. УЗД мені робив інший доктор, теж в «Лоде». Він ніяких додаткових утворень не виявив. Мені знову поставили той же діагноз.

 Потім я завагітніла. Ущільнення стало рости, і інтуїція підказувала, що щось тут не так …

 Потім у мене почалися страшні болі в спині. Лікарі списували це на вагітність, мовляв, плід тисне на хребет … Мене терміново госпіталізували в 1-ї лікарні, зробили УЗД всіх органів, рентген грудної клітки, біопсію і поставили діагноз: третя стадія раку. »

І з-за несумлінність лікарів, які замість нормальних аналізів і лікування підсовували дівчині БАДи, після її пологів рак переріс в 4 невиліковну стадію …

Хто активно продає БАДи?

  • Блогери, які завоювали любов своєї публіки.
  • Фітнес-тренера і інструктори в фітнес-клубах.
  • Відомі особистості, яким довіряє публіка.
  • Не завжди сумлінні лікарі.
  • І багато інших псевдо-фахівці …

Всі ці люди отримують великі відсотки за кожну продану ними баночку. Вони пропонують довірливим клієнтам, передплатникам, і навіть пацієнтам знижку по промо-коду. Саме цей промо-код допомагає компанії побачити, хто ж продав конкретну баночку БАДів і видати потім відкат. А лікарі отримують відсоток за кожен виписаний БАД в рецепті …

Але найнебезпечніше полягає в тому, що ви ніколи не знаєте, як саме ваш організм відреагує на ці біологічні добавки і що в них виявиться. За статистикою США, 23 тис. Звернень в рік пов’язані з побічними діями прийому БАД. Ще 2000 виявляється необхідна госпіталізація. А довірливі вагітні жінки і матусі завдяки порадам псевдо-лікарів в соціальних мережах можуть спровокувати у себе викидень або проблеми в розвитку дитини, використовуючи БАДи.

Їх рекомендують пити всім і без розбору і часто пишуть списки БАД, що перевищують всі рекомендовані возом дози. Так, псевдо-лікарі в Інстаграм рекомендують довірливим вагітним жінкам пити десятки вітамінів, а також приймати одночасно ті вітаміни, чиї поєднання можуть призвести до викидня!

Все для того, щоб нажитися на вагітних, які стають ще більш довірливими і вразливими під дією гормонів. Вагітні жінки для таких блогерів – найвигідніша публіка, якій можна вдало маніпулювати. Про наслідки ніхто не думає. Адже їм все одно на ваше здоров’я – вони просто хочуть заробити.

Ось як блогери продають БАДи довірливим передплатникам в соціальних мережах. І як це може зашкодити здоров’ю кожного.

БАДи зробили популярними в усьому світі, оскільки це бізнес не на мільйони, а на мільярди. У Німеччині БАДи можна купити лише за рецептом в аптеці. У Великобританії продаються тільки англійські БАДи, а для того, щоб отримати ліцензію на їх виробництво або продаж потрібно бути як мінімум лікарем або дипломованим фармакологом. У нас же МОЗ тільки обіцяє посилити перевірку якості біодобавок.

Нам розповідають, що БАДи лікують все і допомагають від усього починаючи від артриту, закінчуючи імпотенцією. Майже в будь-якій газеті, блозі і на ТБ знайдеться хоч парочка оголошень на ту ж тему. Крім того, близько половини всіх БАДів, які потрапили до нас з-за кордону, виявляються підробленими. І в них можна знайти безліч компонентів, які не заявлених в складі.

Так чи варто ризикувати і спустошувати свій гаманець в гонитві за мрією? Можливо, слід більш трепетно ​​ставитися до свого організму, харчування і вчасно здавати аналізи? Може бути, медицина і наука не такі погані, якими нам їх показують корпорацій, які бажають нажитися? Не вірте всьому, що вам говорять і показують. Найчастіше за красивою картинкою і обіцянками ховається небезпека для вашого здоров’я і здоров’я ваших дітей. Будьте чуйними до себе, піклуйтеся про себе і будьте здорові!

MIXADV