Мы выходим 5 сентября под ВРУ, а Вы???-Николай Греков

Мы выходим 5 сентября под ВРУ, а Вы???
Обращаюсь ко Всем: АТОшникам и жителям Донбасса и Крыма, пострадавшим от российской агрессии, поддержать наш митинг который состоится 5 сентября под ВР в 10-00, что бы отстоять наши права!
Просим Всех приехать в Киев!
Не можешь приехать, помоги тому кто поедет!
Нет возможности помочь, выйди по месту регистрации и поддержки нас и Себя!
Вместе Мы Можем Все!
Кроме нас с Вами НАШИ Права ни кому не нужны!

Організатори: громадські організації – співкоординатори ініціативи “Громадська платформа захисту прав постраждалих внаслідок збройного конфлікта в Україні”: громадській рух учасників АТО та громадян з тимчасово окупованої території, ГО “Луганська правозахисна група”, громадський рух “Земляки”, ГО “Активна громадська позиція”.

Інформуємо про запланові на вересень 2017 р. системні акції протесту громадськості проти бездіяльності Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо поновлення прав постраждалих від збройного конфлікту в Україні та агресії РФ. Зокрема, планується проведення масового голодування учасників АТО та вимушених переселенців, які постраждали від збройного конфлікту, перед будівлями Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, КМУ, також планується проведення голодування перед посольствами іноземних держав, представництвом ЄС в Україні, оскільки, наразі, саме лідери світової політики та міжнародні донори можуть здійснювати ефективний впив на Уряд та змусити владу до поновлення прав постраждалих, змусити владу звітувати за витрачені міжнародні кошти на вирішення проблем постраждалих від збройного конфлікту.

Було повідомлено про вимоги до центральних органів влади, про необхідність вжиття  негайних заходів та впровадження плану дій з боку держави для відновлення прав постраждалих від збройного конфлікту в Україні.

MIXADV

цікаве

Be the first to comment

Leave a Reply