
Іракські курдські сили розпочали наземний наступ на територію Ірану. Про це повідомляє журналістка Fox News із посиланням на власні джерела, яку цитує Цензор.НЕТ.
Більше читайте у нашому Telegram-каналі
Наступ з вимкненим світлом
За даними телеканалу, тисячі курдських бійців нібито перетнули кордон і розпочали операцію на заході Ірану. Інформація поки що не підтверджена офіційно.
Раніше повідомлялося, що США розглядають можливість підтримки антиіранських сил у регіоні, зокрема курдських угруповань, які діють біля ірано-іракського кордону.
За даними Fox News, американські політики контактували з курдськими лідерами Іраку, які мають значні збройні формування поблизу кордону з Іраном.
Курдські збройні угруповання роками діють у прикордонних районах Ірану та Іраку. Зокрема, йдеться про організації, які виступають проти влади Ірану та періодично вступають у збройні сутички з іранськими силовими структурами.
Перед цим у всіх провінціях Іраку відбулося повне відключення електроенергії. Більшість ліній електропередачі вийшли з ладу через аварійну технічну несправність.
Читайте на “Цензор.НЕТ”: Іспанія заявила, що не стане “васалом” США
Удари по Ірану
- Нагадаємо, вранці 28 лютого Ізраїль розпочав операцію з бомбардування столиці Ірану Тегерана. Це спільна операція зі збройними силами США.
- Ізраїль назвав операцію проти Ірану “Ревучий лев”, а США — “Епічна лють”.
- Президент США Дональд Трамп заявив, що метою операції проти Ірану є “зруйнування ракетної промисловості, флоту” Ірану та “забезпечення неможливості дестабілізації світу” Іраном.
- Трамп звинуватив Іран у “фінансуванні та тренуванні” бойовиків у Сирії, Лівані, Іраку та ХАМАС у Палестині.
- Армія оборони Ізраїлю повідомляла, що задіяла понад 200 винищувачів для ударів по 500 цілях в Ірані.
- Ввечері 28 лютого високопоставлений ізраїльський чиновник заявив агентству Reuters, що верховний лідер Ірану Алі Хаменеї був убитий сьогодні вранці в результаті авіаудару Ізраїлю по Ірану. Його тіло вже знайшли.
- Згодом президент США Дональд Трамп підтвердив смерть аятоли Хаменеї.
Читайте на “Цензор.НЕТ”: Зеленський провів розмову з королем Бахрейну: обговорили захист від іранських дронів і ракет Джерело: https://censor.net/ua/n3603644
