Нафтовий виторг РФ скоротився на 35%, щотижня Росія втрачає $500 млн, – СЗР

РФ втрачає доходи від експорту нафти: що відомо?

Щотижневі доходи Росії від експорту нафти скоротилися на $500 млн через запроваджені санкції.

Про це повідомила Служба зовнішньої розвідки, передає Цензор.НЕТ.

Більше новин у Telegram-каналі Цензор.НЕТ

Що відомо?

Так, виторг російських нафтових компаній продовжує стрімко скорочуватися за падінням цін на сорт Urals, який продається зі знижками майже 50% до котирувань марки Brent.

“За підсумками тижня, що завершився 4 січня, середній 4-тижневий обсяг експортних доходів росії від нафти впав $959 млн на тиждень, що стало мінімумом за весь час повномасштабної війни проти України.

Порівняно з початком жовтня нафтовий виторг РФ скоротився на 35%, або приблизно до $500 млн на тиждень, а якщо порівнювати з початком грудня – на 15%, або майже $200 млн щотижня”, – розповіли у СЗР.

Читайте також: Промисловість Росії перейшла у фазу структурної стагнації, ‒ розвідка

Кадри

За даними Служби зовнішньої розвідки, 29% російських компаній не мають власного штату фахівців з інформаційної безпеки. При цьому у 42% компаній є проблеми з найманням експертів у цій галузі.

Читайте також на “Цензор.НЕТ”: Санкції зірвали плани РФ зробити Північний морський шлях повноцінною транспортнартерією, – СЗРУ

Що передувало?

  • Раніше повідомлялось, що найбільший покупець російської нафти в Індії Reliance Industries не очікує поставок російської сирої нафти в січні.
  • Відомо, що РФ витратила на повномасштабну війну проти України близько $550 млрд.

Читайте: США сумніваються в економічній привабливості Росії навіть після завершення війни в Україні, – WSJ

Автор: Роман Русиченко Джерело: https://censor.net/ua/n3594405

MIXADV

цікаве