Музична акція-протест біля мінкульту

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Музична акція-протест біля мінкульту.
Шановні журналісти, 21 серпня 2018 року об 11.00 студенти, випускники, викладачі консерваторії, митці та активісти зберуться на культурний спротив проти корупції та свавілля у НМАУ ім. Чайковського та спрямують свої вимоги до міністра культури  Нищука, а саме – надати пояснення протиправного звільнення в.о. ректора консерваторії – М. Тимошенка.
Студенти мовою класичної музики будуть привертати увагу суспільства та висловлювати свій протест проти спроб реваншу з боку колишнього ректора Рожка, який має радянське партійне минуле та відкриті кримінальні справи у теперішньому.
За «керівництва» Рожка в Музичній академії процвітали хабарництво, занепад НМАУ як культурної інституції,  панувала повна відсутність діалогу керівництва із невдоволенним студентством.
За короткий час перебування на посаді в.о. ректора НМАУ М. Тимошенко почав активну боротьбу з наслідками «керівництва» колишнього ідеолога компартії Рожка, за що був безпідставно звільнений. Також студенти виступають проти наміру мінкульту заблокувати процес виборів ректора НМАУ, що мають відбутися 20.09.2018.
Музиканти висловлять свій протест і проти приходу до влади консерваторії осіб, що не є музикантами, а також являються громадянами Росії.
Організатори – ініціативна група студентів консерваторії.
Контакти – 0977320014, Олександра.

MIXADV

цікаве