Не-радикал з Новоукраїнської райради, в якого відібрали замордованого хлопчика, втік, – Бевзенко

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг

16/09/2021 admin 0

В Україні презентували рейтинг міст за якістю життя та комунальних послуг. Його склав Міжнародний республіканський інститут (МРІ) в Україні спільно з Соціологічною групою “Рейтинг”. Він складений відповідно до індексу оцінки […]

Депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко, від якого поліція та інші служби рятували власного 4-річного сина, полишив постійне місце проживання у райцентрі.

Про це у коментарі сайту Весь Кіровоград повідомив Михайло Бевзенко, голова обласної організації Радикальної партії, від якої той ішов на вибори.

Олександр Мольченко. Фото - CBN
Олександр Мольченко. Фото – CBN

 

– Він втік. Поки в Новоукраїнці не проживає. Десь у Рівному ніби, в Новоукраїнському районі. Я, якби його спіймав, знаєш, убивати нам не можна, проте поховати ми можемо. Замордувати так дитину, яка лежить у фекаліях і каже «хочу хлібчика й водички»… Це, вибач, я не хочу матом тут в ефірі, – зокрема сказав Бевзенко.

За його словами, у парторганізації «вже працюють у напрямку» збору підписів, необхідних для позбавлення Мольченка депутатського мандату за чинним законодавством.

Бевзенко зазначив також з посиланням на головлікаря медичного закладу, де зараз перебуває дитина, що хлопчик здоровий та поправився на 800 грам.

14081801
Фото – “Кіровоградська правда”

Позавчора низка ЗМІ повідомила про вилучення правоохоронцями, соціальними службами та медиками Новоукраїнки від власних батьків чотирирічного хлопчика. Замість нормальних для його віку 16 кілограмів дитина важила лише сім.

Згодом стало відомо, що батько хлопчика – депутат Новоукраїнської районної ради Олександр Мольченко, який оголосив у соцмережі про «політичну розправу» та звинуватив у виснаженні сина «експерименти медиків».

166 стаття кримінального кодексу, за якою розпочато кримінальне провадження, передбачає максимальне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

MIXADV

цікаве