Будапешт практично відкрито готує ґрунт для анексії Закарпаття

Ми якось дуже легковажно ставимося до того, що робить Угорщина проти України – надто на Закарпатті. Хоча Будапешт практично відкрито готує ґрунт для анексії. Схоже, кримський досвід Путіна надихнув імперіаліста Орбана. Тим паче, що світовий лад уже порушено і жодного покарання за це (окрім символічних санкцій) ніхто не дістав. Звісно, навряд чи Угорщина самостійно почне якісь серйозні дії (усе-таки вона член ЄС і НАТО), але очевидно, що вона розраховує на продовження і посилення гібридної війни Росії проти України. Будапешт, мабуть, сподівається дістати свої вершки, якщо зусилля Росії будуть успішними й Українська держава почне валитися. Ось тоді “для збереження миру на кордоні з ЄС” Будапешт візьме під контроль цю територію. Таке “Пора домой” під слушним приводом.

Такий сценарій вочевиднює зацікавленість Угорщини в підтримці війни між Росією й Україною і перемозі в ній Росії. За попередньою змовою чи ні, але угорці практично вже йдуть в обозі російської агресії. Вони послаблюють Україну своїми діями на міжнародному рівні, а тепер активно стимулюють закарпатський сепаратизм і втручаються в наші внутрішні справи. Ми не хочемо чекати поганого від нашого сусіда з ЄС, але ми і з Росією не хотіли вірити в погане, аж доки “зелені чоловічки” не з’явилися. Хоча якщо аналізувати факти, то все давно було очевидним. Навченим Москвою нерозумно наступати на ті самі граблі, які підкладає нам Будапешт.

Час дати оцінку і незаконному роздаванню паспортів, і призначенню міністрів у справах української території, і “прозорості” кордонів. Згодом, коли нас затиснуть із двох боків, буде пізно. А всякі Орбани, як шакали, накинуться на Україну, коли вона заслабне від ран у лапах російського ведмедя.

Джерело: Sergiy Garmash / Facebook Більше читайте тут: http://gordonua.com/ukr/blogs/sergey-garmash/budapesht-praktichno-vidkrito-gotuje-grunt-dlja-aneksiji-zakarpattja-292289.html

MIXADV

цікаве