Вишиванка та скотч на рота – медики області зустрінуться з Уляною Супрун

Як німці створили… Єлисаветград

16/07/2020 admin 0

“Успіхи по службі німців, звичайно були сумними для національного самолюбства [росіян. – С.Ш.] і частково пояснюються чіпкістю німецької породи, але, правду кажучи, в той час, […]

ютос – тисни – підтримай!
На завтрашню зустріч з в.о. міністерки охорони здоров’я головлікарям Кіровоградщини настійливо рекомендують прийти у вишиванках, та просять не ставити «дурних запитань».

Уляна Супрун у вишиванці. Фото - "Українська правда"
Уляна Супрун у вишиванці. Фото – “Українська правда”

Про це нашому сайту стало відомо від самих працівників обласної медицини. На їхню думку, в першу чергу маються на увазі питання про заборгованість з зарплатні перед медиками, якої вони не отримували вже біля півтора місяця.

Офіційно в обласному департаменті охорони здоров’я повідомили, що робочий візит в.о. міністерки охорони здоров’я в четвер 17 травня Уляни Супрун на Кіровоградщину присвячений впровадженню медичної реформи. Зокрема, як зазначили в управлінні, вона зустрінеться з медичною громадськістю та керівництвом міста й області, а медики зможуть поставити питання й повідомити про наявні проблеми.

Також передбачено брифінг для ЗМІ. Відомостей про проведення коригуючої роботи з журналістами щодо питань, які варто чи не варто ставити в.о. міністерки, наразі не надходило.

Нагадаємо, 17 травня в Україні відзначається День вишиванки.

Вишиванка та скотч на рота – медики області зустрінуться з Уляною Супрун

Натисни – підтримай Сурму!