Українські бойові дельфіни загинули в Криму – постпред Поршенка

Анексія минулого. Як фашистська Росія оголосила історичній правді “Велику Вітчизняну” війну

20/09/2020 admin 0

У Східній Європі створюють інститути Національної пам’яті, прагнучи відмити свою історію від тотальної соцтабірної брехні. А в Росії для її захисту сформували новий каральний орган […]

Після анексії Криму бойові дельфіни, що належали Військово-морським Силам ЗСУ України та знаходилися в Севастополі, відмовилися підкорятися російським окупантам, відмовилися від їжі і загинули від голоду.

Про це в коментарі OBOZREVATEL.UA розповів постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабин.

“З тваринами пов’язана дуже сумна історія, яку мені розповідали”, – повідомив він.

За словами Бабина, “дресировані ВМС в Севастополі дельфіни контактували зі своїми тренерами через спеціальні свистки. Росіяни отримали ці свистки і все інше спеціальне майно відповідної військової частини, але дресировані тварини відмовилися не тільки взаємодіяти з новими російськими тренерами, але відмовилися від їжі і через певний проміжок часу загинули”.

“Дуже сумно, що вкрай багато українських військових, які в 2014 році дислокувалися в Криму, поставилися до питання присяги і вірності прапору значно гірше, ніж ці дельфіни”, – підкреслив постпред президента.

Він також розповів про те, що станом на 2018 рік Військово-морськими Силами ВСУ не ведеться ніяка практична або науково-дослідна робота з використання морських ссавців. “Військові частини, які займалися цим, вийшли з окупованого Криму без майна і тварин”, – уточнив Бабин.

Як писав OBOZREVATEL.UA, у вересні 2014 року так званий в.о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло заявив про те, що кримський державний океанаріум, де проходять підготовку бойові дельфіни, повністю підпорядкований Міноборони Росії.

MIXADV

цікаве