КАНДИДАТИ ВІД БПП НА ГОЛІВ ОТГ ПЕРЕМОГЛИ НА КІРОВОГРАДЩИНІ

Письменниця Ірена Карпа про російську культуру: “Це культура ґвалтівників і крадіїв, і жодним Толстоєвським це не припудриш”

04/10/2022 AA 0

Офіційно наймоднішу письменницю України від початку нульових і дотепер ми зустрічаємо у Варшаві. Сюди Ірена Карпа приїхала презентувати свій новий роман – психологічний детектив-трилер “Тільки […]

Кандидати на голів Приютівської та Новопразької об’єднаних територіальних громад (ОТГ) від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» перемагають на виборах.

Про це повідомляє CBN.

За інформацією керівника виборчого штабу БПП Володимира Конюшенка, про такий результат свідчать результати паралельного підрахунку голосів.

«На виборах голови Приютівської ОТГ впевнено перемагає Андрій Коломійцев, у нього – 63,41 відсотка голосів. На другому місці – самовисуванець Володимир Рябоконь, якого підтримувала “Батьківщина” – 23,99 відсотка», – сказав він.

За даними Конюшенка, на виборах голови Новопразької ОТГ перемогу святкуватиме ще один представник БПП Богдан Куруп. У нього – 52,29 відсотка голосів, найближчий переслідувач – самовисуванець за підтримки «Батьківщини» Віталій Решетняк – набрав 30,47 відсотка.

«Можна також зазначити, що суттєвих порушень, які могли би вплинути на результати виборів, не зафіксовано», – додав Конюшенко.

Нагадаємо, вчора, 29 квітня, відбулися вибори до ОТГ.

MIXADV

цікаве