ЯСКРАВІ БАРВИ ВЕРНІСАЖУ

Миф о непобедимости почти разрушен. Что осталось от Черноморского флота России?

25/03/2023 AA 0

Подпишитесь на нашу рассылку ”Контекст”: она поможет вам разобраться в событиях. “Чем меньше российский Черноморский флот, тем безопаснее в Черном море”, – заявил Владимир Зеленский […]

11 квітня 2018 р. у залі Донецького обласного художнього музею (м. Дружківка, Соборна, 6) відбулося яскраве і оригінальне відкриття міжрегіональної виставки пленерних робіт «Барви нашої країни», до якої увійшли твори виконані професійними майстрами пензля та вихованцями початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та художніх студій Донецької області під час проведення: дитячо-підліткового пленеру «Синій Птах» в с. Прелесне (2016 – 2017 рр.), Всеукраїнського пленеру «Степовий блюз» у поєднанні з україно-німецьким проектом «DIFFUSIONS» (кер. Алан Майєр, Берлін) та дитячого пленеру «Мистецька хвиля» (2017 р). До експозиції також увійшли роботи переможців Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт», заснованого Благодійним фондом «Львівська дитяча галерея».

Прикметною особливістю цього вернісажу було: різнорідне імпровізоване літературно-мистецьке й хореографічне видовище (перформанс), метою якого було: пробудити інтерес численної глядацької аудиторії студентів і старшокласників до сучасного мистецтва, а також залучити їх до живого мистецького процесу, що відбувався на очах присутніх.

За свідченнями фахівців та глядачів, це завдання, поставлене перед собою співробітниками музею, виконано успішно. Великий інтерес викликав художник-волонтер із Берліна Алан Майєр, який прилюдно створив на полотні оригінальний твір. Щира вдячність за участь учасникам від навчальних закладів міста: Дружківського житлово-комунального коледжу Донбаської національної академії будівництва й архітектури, опорної ЗОШ № 17, та хореографічного колективу ПК «Етюд» «Мodern» і студії образотворчості ЦДЮТ.
Попереду пошук нових шляхів взаємодії із шанувальниками прекрасного.

Приходьте до нас! Завше будемо раді вам у виставкових залах нашого закладу культури! Ця виставка триватиме до 30 травня ц.р.
Адміністрація КЗК «Донецький обласний художній музей”

Світлини Андрія Півня

MIXADV

цікаве