5 замахів на життя Петра Порошенка

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

Володимира Рубана СБУ називає одним із можливих учасників замаху на президента Порошенка.

29 серпня 2017 року у відповіді на запит інформаційного агентства “Українські новини” СБУ повідомило, що станом на 29 серпня у СБУ перебувають 2 провадження за статтею 112 Кримінального кодексу за фактом можливого посягання на життя глави держави.

“Досьє” вирішило нагадати про викриті Службою безпеки замахи на нинішнього президента України.

Квітень 2014 року. Як стверджує Петро Порошенко, під час проведення зустрічі з жителями селище Ізварине, що на Луганщині, невідомі особи обстріляли машину тодішнього кандидата у президенти України. Хто це був – наразі залишається невідомим.

Червень 2014 року. Спецслужби України вилучили вибуховий пристрій, який хотіли використати для замаху на президента Петра Порошенка. Про це у листопаді 2017 року розповів начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей. За його словами, саморобний вибуховий пристрій намагалися закласти біля в’їзду до Адміністрації президента України.

22 серпня 2017 року. Під час відвідин президентом Петром Порошенком Харківської області невідомий зателефонував у обласне управління СБУ і повідомив про те, що буде скоєно замах на главу держави. Служба безпеки оголосила розшук невідомого, і вжила усіх заходів для того, аби президент був у безпеці.

23 жовтня 2017 року. ЗМІ із посиланням на СБУ повідомили про запобігання замаху, який начебто готувався на президента Петра Порошенка під його візиту до Авдіївки. Групу осіб роззброїли, двоє членів угруповання під час затримання були ліквідовані. Пізніше СБУ заявила про те, що ця новина розсилалася з румунських ІР-адрес і вона є фейковою.

9 березня 2018 року. Під час засідання з обрання Рубану міри запобіжного заходу суддя Шевченківського районного суду Києва заявив, що керівника центру звільнення полоненизх “Офіцерський корпус” підозрюють у підготовці замаху на президента України Петра Порошенка, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка й секретаря РНБО Олександра Турчинова.

http://rudenko.kiev.ua/persons/5-zamahiv-zhittia-petra-poroshenka

MIXADV

цікаве