У чиновника Міноборони Лієва знайшли паспорт рф

Ментальність російської орди

26/03/2023 AA 0

 Для того, щоб відправити сотні тисяч росіян на загарбницьку велику війну проти України і вести її вже понад рік, Кремлю не потрібно докладати значних ідеологічних […]

Джерела Української правди повідомили, що у т.в.о. керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міноборони Олександра Лієва знайшли російський паспорт. Сам Лієв розповів, що у нього є лише українське громадянство і ніколи не було паспорта РФ.

Згідно із наданим УП фото, російський паспорт Лієва був виданий у 2019 році. 

Водночас, самого Лієва шокувала інформація про нібито російське громадянство у нього. Він вважає, що весь негатив та шквал суспільної критики, з яким він зіткнувся, вплине на його роботу і затормозить процеси, якими він займається у міністерстві.

“Це повний треш. У мене нема і не було ніколи ніякого іншого громадянства, крім українського. Я не подавався на громадянства іншої країни. Коли окупували Крим, там, дійсно, роздавали людям російське громадянство без згоди, але на той час я уже давно працював на “Суспільному” – сказав Лієв.

Раніше голова правління ЦПК Віталій Шабунін повідомив, що за збройні контракти Міноборони відповідає Олександр Лієв, блокував доступ

ЗСУ до українстких маяків, закликав “почути Крим”, підтримував “референдум”, а відтак і окупацію півострову.

Лієв назвав опубліковану ЦПК інформацію про те, що він нібито підтримував окупацію Криму, “сфабрикованим вкидом”, який відриває його від роботи і спрямований не стільки проти нього самого, як проти міністра оборони.

Лієв також написав заяву на звільнення та зазначив, що зробив це для того, щоб “не шкодити міністру оборони” Олексію Резнікову.

MIXADV

цікаве