GPC: Катастрофа чи спецоперація Кремля? Загинув міністр, який зірвав російські плани

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

 4Gazeta Polska Codziennie пише про вчорашню авіакатастрофу на Київщині, внаслідок якої загинуло, в тому числі, керівництво МВС України. Російська пропаганда може використати трагедію для того, щоб підірвати довіру до української держави та посіяти суперечки в політичних колах, – вважає професор Пьотр Ґрохмальський

, , 18  2023 .

Бровари, Україна, 18 січня 2023 р. Квіти від імені посла Республіки Польща на місці аварії гвинтокрила в Броварах на КиївщиніPAP/Vladyslav Musiienko

Gazeta Polska Codziennie пише про вчорашню авіакатастрофу на Київщині, внаслідок якої загинуло, в тому числі, керівництво МВС України.

Денис Монастирський був людиною надзвичайно компетентною, брав велику участь у підтримці армії, – сказав виданню Рафаль Джєнчоловський, гендиректор Фонду Міжнародної Солідарності.

Голова Фонду також пригадує близьку та ефективну співпрацю Польщі з Міністерством внутрішніх справ України. На посаді міністра МВС Монастирський був ініціатором численних реформ, які наближали структуру та роботу відомства до європейських стандартів. 

Наразі СБУ має три версії причин трагедії: порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера та умисні дії щодо знищення транспортного засобу. Однак, за словами Рафала Джєнчоловського, все вказує, швидше, на саботаж, аніж на звичайну авіакатастрофу.

У свою чергу, професор Пьотр Ґрохмальський зауважує: цілком ймовірно, що російська пропаганда буде використовувати трагедію для того, аби підірвати довіру до української держави та посіяти суперечки в політичних колах.

На його думку, від росіян слід очікувати тез, що Монастирський загинув, оскільки чинив тиск на скорумповане середовище України.

Спричинити подію, ціль якої – глибоко поділити суспільство, – це класика роботи російських спецлужб, – стверджує професор Ґрохмальський.

Gazeta Polska Codziennie/І.Т.

MIXADV

цікаве