Чиє місто Благовєщинськ?

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]


 Благовє́щенськ — місто, центр Амурської області Росії. Розміром трохи більший за Кропивницький. Розташований на кордоні з Китаєм – через річку вже китайське місто Хейхе.

Приклад м’якої експансії, або поглинання Китаєм російських територій. У 1990-ті роки, після відкриття кордонів, китайські селяни стали масово найматися до російських фермерів або орендувати землю у колгоспів: їх приваблювала наявність великих наділів за низькими орендними ставками. У 2000-і роки на зміну неформальним селянським артілям прийшли китайські компанії. Активно підприємці з КНР стали інвестувати в сільське господарство Далекого Сходу після кризи 2008 року. Практично вся земля, яка була в радгоспах, віддана китайцям. Росіян наймають на сезонну низькооплачувану роботу, основні робочі місця займають китайці. Росіян вони вважають п’яницями і ледарями. Російські жінки охоче ідуть заміж за китайців, бо ті не п’ють і не б’ють жінок.

Масштаби китаїзаціїї Далекого Сходу такі вражаючі, що навіть росіяни бояться надавати правдиву інформацію. Так, пошуковик Гугл визначає, що 92% населення Благовєщенська – росіяни. Це брехня. Так було до 1990 років, коли на все місто був один китайський ресторан, всі інші – російські. А сьогодні – один російський, всі інші – китайські. Китайські підприємства, китайська мова на вулицях, китайські прапори на будинках… Китайців навіть візуально вже більше, ніж росіян! З 1 вересня у всіх школах Благовєщенська китайська мова обов’язкова для вивчення!

А тепер уявіть референдум про приєднання міста до Китаю. Досить Росії захитатися, і хвиля таких референдумів буквально покотиться по багатьом містам Сибіру і Далекого Сходу. Ніякої війни, ніяких жертв. Просто – китайська удавка. Але на цю небезпеку владі, сто чортів їм в печінку, ніколи звертати увагу, бо треба ж з українськими нацистами боротися!

Viktor Delyurman в мережі ФЕЙСБУК

MIXADV

цікаве