Який блекаут має Кропивницький…

“Показники розкриття” злочинів впали через нестачу ресурсу, але найбільша проблема попереду – експерт

08/02/2023 AA 0

Через високу залученість органів системи Міністерства внутрішніх справ до реагування на виклики воєнного стану на території України знизилися результати розслідування інших злочинів, які продовжують скоювати […]

 Блекаутом спочатку не то лякали, не то попереджали, а потім  таки зробили. В серьйзність ситуації вірять не всі. Але факт є фактом, що в місті вимкнули світло та воду. Не стало інтернету та пішли перебої з зв’язком, замовкло радіо.

  Про воду поповзли чутки, що її відімкнули працівники водоканалу в знак протесту через затримки в заробітній платі. Майже через добу у «віялі відключень» опинилися не лише електроенергія, але і інтернет. Води в деяких районах міста немає дві доби. Чи аварійні ситуації чи лише їх імітація  для майбутніх гірших ситуацій точно ніхто з простих мешканців обласного центру не знає.

 То ж на війні, як на війні… На неї списують всі негаразди: темряву, ціни та всі можливі незручності. Кажуть що всі незручності «героїчно ліквідовують». Через нестачу світла та інтернету і про новини не всі дізнаються вчасно. Поки працював справно інтернет енергетики повідомляли, що графіки відключення є у вільному доступі, насправді якого не було.  На сайті підконтрольної російським злодіям в законі лише вільно красувався чомусь державний тризуб та гасло «Разом до Перемоги». Цікаво до чиєї?

Але найбільшим і найвагомішим досягненням блекауту стали перебої з хлібопостачанням. Місцевий хлібозавод майже добу був знеструмлекний. Поставки хліба з Кривого Рогу, Полтави, Дніпра та інших міст довели пагубність подібної  логістики. Підвоз хліба за сотні кілометрів, як і мініпікарні не врятували місто від хлібного мініколапсу.

 Мешканці обласного центра кажуть – яке керівництво – такий і блекаут. Правдо дехто вважає, що це просто «якісь навчання» та перевірка нервів та спроможності виживання в екстремальних умовах.

MIXADV

цікаве