Чия земля? Калитчина?

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]

s

Депутат Олег Гречан написав заяву на отримання в оренду земельної ділянки та чекав вирішення проблеми з землею:

«Шановні депутати!

Запрошую Вас на чергову сесію міської ради, яка відбудеться 20 вересня 2022 року о 10.00 в приміщені виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. Засідання комісій за графіком- замітьте друзі,це запрошує на сесію міської ради депутат міськради Юрій Яндульський , а влада міська “чомусь”не повідомляє! Ця сесія Новоукраїнської міської ради буде показова. Показова щодо розуміння, чи не розуміння депутатів (перш за все мерової більшості), розуміння того , за що і про що голосують. Напомню всим, що на цій сесії буде розглядатись питання , щодо передачі в оренду 25 з лишком Га землі сільхозпризначення.

Також напомню всим що дану ділянку хотіли “хтось протягти”  сільхозпідприємству, “чомусь”, але не вдалось перший раз.Також напомню, що після оприлюднення депутатом Яндульським Юрієм в соцмережах що є така ділянка, заяву про оренду написало за моїми даними до десятка простих людей(серед них був і я) – ось така прозорість від нашого мера “чомусь”. Чи я піду завтра на сесію(добиватись щоби мені дали) – НІ! Чому? Так на моє бачення що буде видумана будь яка “схема”, при якій земля залишиться тому “що потрібно”., і писав заяву про оренду для того щоби показати наочно, що відбувається з прозорістю, із землею в нас в громаді. Тут даже якщо припустити що завтра комусь із простих людей дадуть дану ділянку, то мабуть ви вже зрозуміли що , і до чого, що це буде випущений всього лиш пар  та замилування очей. І так на всяк випадок до відома депутатів місцевих – на сьогодні один га землі коштує від 1000 до 2000 доларів, це для розуміння що ви чуть не прогосували , за що будете голосувати , і для вашого розуміння чи не знають ті що ставлять в порядок денний “ціну”даного питання , коли хотіли без розголосу “по биріку” провести дане питання віддавши в оренду ! Друзі,колеги , в таких питаннях повинна бути максимальна прозорість , і неупередженість, чого в нас нажаль в громаді немає “чомусь”! Мені здається, що забагато “чомусь” “проскакує” в земельних питаннях, ціну якої я вам вказав вище. Це я не говорю про розвиток малого фермерств , а з того і самозайнятості людей в нас в громаді !»

Це прелюдія перед початком сесії. А чим закінчилось та душа не заспокоїлась?

Далі  про підсумок пише депутат Юрій Яндульський: «Сьогодні відбулася чергова сесія міської ради. Із-поміж питань, які розглядалися, одне викликало особливо жваве обговорення – питання оренди земельної ділянки площею 25 га, яка розташована у селі Фурманівка. Зазначена ділянка із 2016 року знаходилася в оренді СТОВ «Новий час», але використовувалася не за цільовим призначенням, було порушено Закон України, підтвердженням чого є рішення Верховного Суду України.

На отримання дозволу на оренду зазначеної ділянки подали заяви 9 юридичних та фізичних осіб, серед них було і СТОВ «Новий час».

Позиція нашої фракції полягала в тому, що будь-хто бажаючий міг би отримати право на оренду і розпочати справу, найбільш прибуткову в нашому регіоні.

Більшістю голосів депутати міської ради підтримали не фермера-одноосібника, не дрібне ФГ, а СТОВ «Новий час», яке, нагадаємо, використовувало  саме цю земельну ділянку, протягом 6 років порушуючи закон.

Ознайомтеся, будь ласка, із результатами голосування і віднайдіть голос Вашого депутата. Чи згодні Ви з його вибором?»

 Виглядає так, що знову « щуку кинули у річку». А тим часом депутат Олег Гречан зауважує: «І в завершення епопеї щодо “прозорості” земельних відносин в нашій Громаді…Тут одне питання , а  я тож перший подав заяву…і чи він “оте лице безневинне», яку прописує Закон України? Я не другий, це точно, а якщо і надали б мені то відмовився в користь військових з тієї Фурманівки…Але Корінний чудить далі……А далі буде!!!»

Тож прості малоземельні фермери громади в чергове залишилися «з носом». Кажуть у народі, що у пана Корінного інтерес до тієї СТОВ «Новий час». Впіймали б його на тому «інтересі», як було нещодавно в сусідній громаді, і у багатьох би  «душа заспокоїлась»…

А на додаток влада в громаді вдвічі збільшили плату за користування землею. Чиновникам потрібно більше надходжень коштів, бо так хочеться більших «премій за заслуги»…

  Максим Буцалюкhttps://surmanova.wordpress.com/2022/09/23/%d1%87%d0%b8%d1%8f-%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8f-%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%82%d1%87%d0%b8%d0%bd%d0%b0/

MIXADV

цікаве