Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

Письменниця Ірена Карпа про російську культуру: “Це культура ґвалтівників і крадіїв, і жодним Толстоєвським це не припудриш”

04/10/2022 AA 0

Офіційно наймоднішу письменницю України від початку нульових і дотепер ми зустрічаємо у Варшаві. Сюди Ірена Карпа приїхала презентувати свій новий роман – психологічний детектив-трилер “Тільки […]

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише надихнув українців, а й шокував Пентагон. Головнокомандувачу вдалося не лише поламати плани ворога, а й вибудувати максимально ефективну оборону України від російських окупантів, зазначають Патріоти України.

Польська Gazeta Wyborcza присвятила Валерію Залужному цілий матеріал. Головнокомандувач ЗСУ опинився на першій шпальті, а журналісти вважають його першим отаманом України. Воно й не дивно, адже Валерій Залежний зумів зробити неможливе та продовжує писати історію перемоги України над російськими окупантами.

MIXADV

цікаве