Зеленський: Кожен росіянин, який стріляє по ЗАЕС, стає особливою мішенню для української розвідки та спецслужб

Чемпіонат світу з футболу в Катарі як Золотий батон світового футболу

29/11/2022 AA 0

Останніми днями, перед черговою хвилею ракетних ударів країни-терористки Росії, однією з топ-тем в українських медіа стали результати виборів до Національного олімпійського комітету (НОК) України. За […]


Усі чиновники держави-терориста мають відповідати у міжнародному суді

Зеленський: Кожен росіянин, який стріляє по ЗАЕС, стає особливою мішенню для української розвідки та спецслужб

Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу за підсумками сто сімдесят першої доби героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню.

“Кожен день перебування російського контингенту на території Запорізької атомної станції та в сусідніх районах настільки збільшує радіаційну загрозу для Європи, що навіть у пікові моменти протистояння в часи холодної війни такого не було.

Українські дипломати й представники держав-партнерів зроблять усе, щоб нові санкції проти росії обов’язково блокували російську атомну галузь.

І абсолютно всі посадовці держави-терориста, а також ті, хто допомагає їм у цій шантажистській операції з атомною станцією, мають відповідати в міжнародному суді.

Кожен російський військовий, який або стріляє по станції, або стріляє, прикриваючись станцією, повинен розуміти, що стає особливою мішенню для нашої розвідки та спецслужб, для нашої армії”, – розповів президент.

MIXADV

цікаве