Зрадники нікуди не поділися

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

Вчора повернувся на короткий час до Києва і вирішив перевірити одне своє припущення. Переглянув фінал Евробачення, особливо виступи представників Литви та Польщі, котрі отримали від українського жюрі нулі. Тепер з упевненістю можу сказати, що остання операція московських спецлужб пройшла для них успішно.

 Інформаційна диверсія зроблена руками кількох українських “корисних ідійотів” під кураторством надійного агента. Професіоналізм агентури проявився, зокрема в тому, що все представлено як суто технічне рішення, коли середній бал Польщі 11 не потрапив до десятки прохідних і перетворився на “нуль”. Чи досягнуть московити політичного успіху ще не відомо, але тут як то кажуть “присмак залишиться” у наших партнерів у будь-якому випадку. Якщо хтось має сумніви у моїх словах, то складіть до купи нульові результати українського жюрі за Польщу і Литву, які виступили добре і дуже добре, миттєву реакцію на Евробачення і Калуш з боку фронтмена московської пропаганди Соловйова та написи на російських ракетах про Калуш і Азовсталь, котрі одразу ж полетіли нести смерть героїчним захисникам Маріуполя.

Тобто, Москва приділяє таким подіям як Евробачення неабияку увагу і не обходить їх увагою спецслужб у спробі повернути на користь своєї лихої справи. Можна було б цього й не писати, адже впевнений, що СБУ лише посміється над цим дописом.

Але це моя така відповідь тим, хто як і в 2014-15 роках торочив про те, що розбір помилок і зрад слід проводити після війни, а натепер слід  об’єднатися навколо президента і Верховного головнокомандувача. Звісно розганяти зраду-зрадоньку на кожному кроці непотрібно. Втім, кожен історик вам скаже, що своєчасно не виявлена і не знешкоджена зрада завжди, наголошую завжди призводила або до поразки, або віддаляла перемогу. В сучасній війні та інформаційному світі питання лише в ступіні публічності знешкодження агентури і зрадників.

Андрій Ніцой

MIXADV

цікаве