Радянський прапор у Держдумі пропонують зробити державним прапором росії

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню

04/07/2022 AA 0

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти. Про це […]

Так званий депутат Держдуми від Криму Михайло Шеремет запропонував визнати прапор СРСР, який у рф називають прапором Перемоги, новим державним прапором росії.

Про це повідомляє російське пропагандистське видання “РИА Новости“.

“Сьогодні західні країни фактично оголосили війну прапору Перемоги, повсюдно забороняючи його. Вони бояться цього символу, оскільки червоний прапор перемоги нагадує їм про велич нашого народу і нашу велику перемогу. Я думаю, що настав час визнати прапор Перемоги нашим державним прапором” – сказав Шеремет.

Депутат повторив кремлівські наративи про те, що під ним “діди воювали” під час Другої світової війни, а сьогодні під ним армія рф нібито “протистоїть неонацистам, які відродилися в Україні та вміло приховували довгі роки своє обличчя в західних країнах”.

Шеремет підкреслив, що пишається російським триколором, але вважає, що на нинішньому етапі розвитку росії, як ніколи актуальним є прапор Перемоги, як “символ супердержави, що відроджується”.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що на тлі війни в Україні Кремль почав активно використовувати радянські символи.

«Аргумент»

MIXADV

цікаве