путінський режим заявляє про намір “денацифікувати” Польщу

Ментальність російської орди

26/03/2023 AA 0

 Для того, щоб відправити сотні тисяч росіян на загарбницьку велику війну проти України і вести її вже понад рік, Кремлю не потрібно докладати значних ідеологічних […]

MOSCOW, RUSSIA - FEBRUARY 26: (RUSSIA OUT) Russian President Vladimir Putin gestures during the meeting of Commission for Changing Constitution at the Kremlin in Moscow, Russia, February,26,2020. (Photo by Mikhail Svetlov/Getty Images)

путініст і депутат держдуми рф олєг морозов. Фото: rt-online.ru

Представник путінського режиму, один з ключових ідеологів партії “єдіная росія”, депутат державної думи російської федерації олєг морозов заявив, що Польщу можуть “поставити у чергу на денацифікацію” після України. Відповідну заяву рашист зробив у власному Telegram.

“Своїми заявами про росію, як ракову пухлину, і про контрибуцію, яку ми повинні виплатити Україні, Польща спонукає нас поставити її на перше місце в чергу на денацифікацію після України”, – написав олєг морозов.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у статті для британської газети The Telegraph заявив, що сучасний “русскій мір” – це “спеціальна стратегія” президента рф владіміра путіна, яка відкрила ворота геноциду та є небезпечною, як “ракова пухлина”.

MIXADV

цікаве