Зеленський вважає, що 10 замахів на нього – це не так і багато

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм УПЦ МП із застосуванням підкупу

06/07/2022 AA 0

Промосковськими силами ведеться тиха робота з кожним окремим архієреєм, із застосуванням матеріальних чинників, щоб сформувати промосковську більшість. Про це йдеться в аналітичному матеріалі Духовного Фронту України. Цей сценарій напрацьований ще наприкінці […]

Президент України Володимир Зеленський вважає, що 10 замахів на нього – це не так і багато, і що у президента росії володимира путіна є зараз важливіші проблеми.

Про це Володимир Зеленський сказав журналісту проекту 60 Мinutes австралійського телеканалу “Nine Network”.

“Це не так багато, 10 (замахів) – це лише 10 людей хочуть цього, це не так страшно. Я думаю, що у президента російської федерації набагато більше проблем, судячи з відношення всього світу до їхньої політики… Те, що пережили і переживаємо всі ми, коли люди сидять у підвалах, їх катують, у колодязях знаходили українців – я думаю, у мене більш-мене ситуація не така страшна. Мені страшно за наших людей, особливо за ті сім’ї, які втратили близьких”, – сказав Зеленський.

Так Зеленський відповів на запитання про те, що він – “ціль №1” для росії, і про 10 замахів:

А на зауваження про популярність президента України Зеленський сказав: “Популярність, яка в мене є, – вона точно мене не надихає, тому що я знаю, яка ціна в цієї популярності, ціна – війна”.

Він сказав, що не очікував такого результату, і вірить, що будь-який президент був би з народом.

MIXADV

цікаве