На Кіровоградщині нейтралізували злочинне проросійське угрупування

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

Місцевий авторитет на прізвисько “Футболіст”, що втік до Ростова, за вказівкою російських спецслужб він переформатував “роботу” угруповання

На Кіровоградщині нейтралізували злочинн…Фото ілюстративне

УСБУ в Кіровоградській області нейтралізувала злочинне угруповання, учасники якого з початку вторгнення рф пропагували ідеї “руZZкого міра” та підбурювали українських військових до антидержавних дій, повідомляє Depo.Кропивницький за інформацією пресслужби правоохоронців.

Його організатор – місцевий авторитет на прізвисько “Футболіст”. Наприкінці лютого він втік до Ростова, де його зустріла ФСБ. За вказівкою російських спецслужб він переформатував “роботу” угруповання: закликав не допомагати ЗСУ та сприяти диверсійним групам. А після свого повернення обіцяв налагодити співпрацю з окупантами та захистити кожного.

Учасники ОЗУ одразу почали вести “роз’яснювальну роботу” серед місцевих підприємців, яким нав’язували проросійські погляди.

Спецпризначенці СБУ нейтралізували злочинний вплив активних членів угруповання. Викриті особи дають покази та співпрацюють зі слідством.

Нагадаємо, на Кіровоградщині ОПЗЖ саморозпустилася.

MIXADV

цікаве