За три дні у Кропивницькому налагодили місцеве виробництво бронежилетів!

Історія острову Зміїний на якому немає змій

03/07/2022 AA 0

“Русский воєнний корабль, іди нах*й!” – фраза, промовлена українським прикордонником з чорноморського острова Зміїний, стала легендарною з першого дня повномасштабного російського нападу на Україну. Атака […]

За три дні у Кропивницькому налагодили місцеве виробництво бронежилетів!

4 березня у Кіровоградській обласній військовій адміністрації відбулася нарада за участі місцевих підприємців, на якій одним із питань було виготовлення бронежилетів для потреб батальйону територіальної оборони.

7 березня, перший бронежилет пройшов офіційні випробування. Як розповів співголова комісії, яка займалася втіленням проекту, бізнесмен Максим Березкін, головним завданням команди стало використання кропивницьких потужностей та швидкий пошук і закупівля матеріалів – спеціального металу і тканини.«За три дні після наради було зроблено дуже багато роботи і я хочу подякувати своїм колегам за те, що кожен долучився максимально. На себе я взяв закупівлю тканини на тисячу штук бронежилетів. У ці хвилини придбана тканина вже у виробництві, також ми вже встигли випробувати перші зразки виготовлених у Кропивницькому бронежилетів.

Сьогодні в Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі відбувся офіційний відстріл бронепластин. Відстріл показав, що наші бронежилети належать до четвертого рівня захисту», – розповів Максим Березкін.

До виробництва бронежилетів також долучилися колективи швейної фабрики «Зорянка» та швейного підприємства «Куртаж», керівництво та співробітники заводів «Ельворті», «Гідросила», «Червона зірка».«Я ще раз хочу відмітити злагодженість і зацікавленість влади області – голови ОДА Марії Чорної, голови облради Сергія Шульги, депутата обласної ради Олександра Чорноіваненка, – підкреслив Максим Березкін. – Також дякую своїй команді: Василю Авдотьєву, Павлу Криворучку, Дмитру Голованову, Максиму Савенку, Діані Козовій, Ігореві Хмілю, Руслану Симоненку, Василю Волоху і окрема подяка одному генералу».

Неофіційно кропивницькі бронежилети отримали назву «Береза-1».Крім того, Максим Березкін повідомив, що за власні кошти закупив додатково 500 бронежилетів іноземного виробництва, які також будуть спрямовані на забезпечення територіальної оборони Кіровоградщини.

MIXADV

цікаве