В центрі уваги цього тижня – медицина?

Це справжнє визнання: Провідна газета Польщі назвала Залужного першим отаманом України (фото)

15/08/2022 AA 0

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залежний став героєм та улюбленцем усіх українців. Вагу його авторитету вже починають розуміти й за кордоном. Стратегічний талант Валерія Залужного не лише […]

  Звіт з «трьома блискавками» в скороченій формі виставив в соціальну мережу міський голова Новоукраїнки  Олександр Корінний. Тему №1 про відсутність води в кранах міської лікарні нарешті «прорвало» лише 3-4  лютого: « Вчора, З лютого, відбулася позачергова сесія міської ради, яку я ініціював для вирішення проблеми водопостачання нашої лікарні.

Разом з депутатами виділили 150 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво нової системи водопостачання та 49 тис. грн. – на очистку існуючої свердловини, яка буде використовуватися як резервна.

Всі інші витрати готові взяти на себе наші надійні партнери із соціально-відповідального бізнесу, які входять до ГО «Об’єднання сільськогосподарських товаровиробників та підприємців Новоукраїнської ОТГ» (керівник – Станіслав Косенко).

Будівництво нової свердловини має початися у понеділок-вівторок наступного тижня.»

 Фінансування заходів по появі води в кранах міської лікарні  знову доручили та переклали на плечі із соціально-відповідального бізнесу, які входять до ГО «Об’єднання сільськогосподарських товаровиробників та підприємців Новоукраїнської ОТГ» (керівник – Станіслав Косенко).  А для чого в ОТГ тоді міська рада? Невже для того щоб стрілки переводити на згадану громадську організацію та «доїти» її на чималі кошти?

 Далі більше з «трьома блискавками: «Минулого четверга голова об’єднання сільгосптовпровиробників Косенко Станіслав Леонідович звітував про надходження та витрати громадської організації на благодійні проекти та допомогу в придбанні, утриманні інфраструктурних об’єктів та спеціалізованої техніки.

Всього на рахунки об’єднання надійшло 750549,02 грн., з них для акції «Врятуй життя» на придбання кисневих концентраторів – 184442,42 грн. Варто зазначити, що самостійно придбали і передали концентратори на лікарню: ФГ «Барбарис +» (Сергій Сергійович Плаксієнко), Осипян Рачик Олександрович, ТОВ «Санфікс Солар Систем» (Ігор Свірщевський), ТОВ «Зерновик» (Володимир Вікторович Ігнатенко).

За рахунок спільних коштів було придбано розкидач протиожиледних сумішей, профінансовано придбання автобусу для пасажироперевезень за маршрутом с. Звірівка – Лікарня (м. Новоукраїнка), а також іншу необхідну громаді спецтехніку. За меценатської допомоги представників соціально-відповідального бізнесу проведено чимало мистецьких, спортивних, розважальних заходів для жителів нашої громади. Зокрема присвячених Дню міста та річниці створення ТГ, 30-річчю Клубу інтелектуальних ігор та ін..

Щиро дякую усім, хто долучається до розвитку нашої громади, ми цінуємо Ваш вклад і Вашу підтримку!!!»

 З цих повідомлень від голови громади за останні два місяці витікає одне і головне, що провідну роль в Новоукраїнці нині відіграє саме Косенко Станіслав Леонідович разом з громадською організацією фермерів, а не міська рада на чолі з Олександром Корінним… Звідти і організаторська робота  і чималі кошти з кишень фермерів-господарників, а не з бюджету «команди Корінного», як формулює це депутат райради  Олег Гречан. І чого суперактивний Олег Гречан не кине гасло, щоб терміново їх поміняти місцями?

 Йде в дописах дивна підміна понять спонсорства та відмінні від нього благодійність та меценатство. Благодійність, за визначенням тлумачних словників, передбачає лише анонімну допомогу, тобто без реклами імен та організацій, а меценатство лише допомогу мистецтву та культурі. А тут за для реклами і вихваляння все «в один казан» намішують. Таке відбувається і з  поняттям «піар», яке жують на кожному кроці.

  PR- в перекладі з англійської мови нашими літерами звучить, як «паблік рілейшен».  Дослівний переклад – зв’язок з громадськістю!!! І більше нічого зайвого, всього на всього це те про що повідомляють на люди, на громаду. Зміст повідомлень вже в теорії має три кольори: білий, сірий та чорний. Білий – позитивна інформація. Чорний лише негативна, брехня та наклеп, а сірий – мішанина двох попередніх. Далі в кольорі почутого варто розбиратися самим, бо ярликів на повідомлення ще не здогадалися чіпляти. Але навіть погані новини,що є правдивими до чорного PR-y не відносяться. Тож в Новоукраїнці перш за все панує «сірятина» від влади. І  «не питайте чого заплакані та забруднені  очі», коли постійно копирсаєтесь у багні…

Максим Буцалюк

MIXADV

цікаве