Сумнівно, що Штати вдарять по Воронежу у відповідь на вибух у Старокостянтинові

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню

04/07/2022 AA 0

Масштабний обстріл Слов’янська та Краматорська з реактивних систем залпового вогню вкотре свідчить, що росія цілеспрямовано обирає своїми цілями цивільні, а не військові об’єкти. Про це […]

Кажуть є сценарій Путлера з виставляння Україні якогось божевільного ультиматумуму. Ми відмовляємося. І тоді десь у безлюдних лісах зони відчудження Чорнобильської АЕС відбувається невеликий, можна сказати символічний, ядерний вибух… “Іскандер” прилетить з спільних навчань у Білорусі… І нові умови… Вимога капітуляції. Читайте Андрія Піонтковського!

Саме він перший доніс прийняту РФ доктрину обмеженого ядерного удару 1-2 тактичними атомними боєприпасами малої потужності. Враховуючи панічну втечу посольств провідних держав з Києва до Львова, терміновий вивід військових радників НАТО, Україна залишилася без живого західного щита. Можливо, параноїк нині вибирає місто-жертву – або центр Києва, або Житомир, Вінниця, Хмельницький, Біла Церква, Умань… Або харизматичний Козятин… У бік Заходу… Або ближче до Румунії, де база США. Чи під Польщею… Вже ясно, що ми залишилися одні проти ядерного маніяка. Можливий вихід – негайне прийняття України в НАТО. Але… І найстрашніше – Зе, оточений кремлівською агентурою, підпише капітуляцію і втече до Львова… Агентура залишиться… Типовий ядерний шантаж. Саме тому Штати  істерять… Згадаємо 1945. Ядерні гриби над Хіросімою і Нагасакі. Капітуляція Японії. Це в історії вже було. Поки версія. Найжахливіша… На жаль, реальна… Концепція РФ про обмежений ядерний удар малосильним атомним боєприпасом. Зносить кілька кварталів і радіація… Колись таким тактичним вибухом вони лякали Естонію… Але, ті в НАТО… США теж швидко розробили тактичний ядерний боєзапас і поставили на ракети кількох субмарин.

Сумнівно, що Штати вдарять по Воронежу у відповідь на вибух десь у Старокостянтинові… Те, що ТЕРМІНОВО евакуювали посольства і забороняють польоти авіації дуже поганий знак. Удар і вимога капітуляції…

“Росія перекинула у Білорусь оперативно-тактичні ракетні комплекси (ОТРК) «Искандер-М».

Про це інформує Мілітарний. Розвантаження комплексів помітили на станції Осиповичі в Могильовській області, що розташоване на відстані менше 200 км від кордону з Україною”.

Ракетний комплекс «Іскандер» призначений для ураження бойовими частинами у звичайному спорядженні малорозмірних і площинних цілей у глибині оперативної побудови військ противника. Передбачається, що може бути засобом доставки тактичної ядерної зброї. Найбільш ймовірні цілі: засоби вогневого ураження (ракетні комплекси, реактивні системи залпового вогню, далекобійна артилерія); засоби протиракетної і протиповітряної оборони; літаки та гвинтокрили на аеродромах; командні пункти та вузли зв’язку; найважливіші об’єкти цивільної інфраструктури. Дальність – 500-700 км. Про це хтось думає? Що робити всім нам? Україна має негайно отримати міжнародні гарантії безпеки від США і НАТО. За що ми віддали тактичну ядерну зброю? Сподіваємося на краще! Віктор Тригуб, редактор журналу “Нова Січ”

MIXADV

цікаве