Європа має Українське коріння…

Новий задум Путіна. Навіщо Кремль активізував усіх своїх агентів

21/05/2022 AA 0

Андрій Піонтковський: У РФ розгортає кампанію під гаслом Don’t humiliate Russia — не принижуйте Росію (Фото:Reuters) Москва розуміє спрямовану проти неї тенденцію і робить зараз безпрецедентні зусилля, мобілізуючи […]


Ну й США та Велика Британія. Мабуть не даремно Річард Левине Серце мав українське походження. Та й Вольдемар І Здор, данський король був онуком київського князя Мстислава. А польським королем був русин за походженням Вишневецький. Ось по цьому маршруту й літають британські літаки зі зброєю для України. Щоправда і всі французькі королі з часів Анни Руської або Київської мали русинське (українське) походження. І норвежські, і німецькі. Ото Ярослав Мудрий і його нащадки постаралися. Навіть наші Глинські стали московськими царями.

Але нинішні французи і німці забули хто їм дав провідників. Хоча всі французькі королі присягали на українському Євангеліє, яке привезла до Парижа Анна. А її чоловік був неграмотний. І навіть його син. Ось так, любі друзі. Просто є люди вдячні, і невдячні свині.

Як писав наш Вчитель і Пророк Тарас Шевченко: ясновельможні, нишком, свині. Одні здатні лише придумувати антиукраїнську “формулу Штанмаєра”, а реально Меркель-Шредера, та висловлювати дебільне “глибоке занепокоєння”, а інші організували нам ленд-ліз. Я нагадую, Британія поставляє Україні озроєння проти хворих на всю голову, скажених московитів БЕЗКОШТОВНО. Так може робити лише найщиріший друг і брат.

Слава Британії! Слава Королеві!

Петро Масляк

MIXADV

цікаве