Пушиліна вб’ють: в мережі розповіли про паніку в Донецьку через ревізорів Путіна

Новий задум Путіна. Навіщо Кремль активізував усіх своїх агентів

21/05/2022 AA 0

Андрій Піонтковський: У РФ розгортає кампанію під гаслом Don’t humiliate Russia — не принижуйте Росію (Фото:Reuters) Москва розуміє спрямовану проти неї тенденцію і робить зараз безпрецедентні зусилля, мобілізуючи […]

Найближчим часом на окуповані території Донецької області прибуде комісія з РФ з метою провести аудит коштів, які були витрачені керівниками формування ДНР, і зокрема, Денисом Пушиліним.

Про це в своєму блозі для “Обозревателя” повідомив Фашик Донецький з посиланням на інсайдерську інформацію військової розвідки.

Він зазначив, що за крадіжку виділених з бюджету РФ коштів, російські куратори вирішать ліквідувати Пушиліна, в черговий раз зваливши провину за це на українських військовослужбовців.

“Пушиліна з імовірністю 99% вб’є “диверсійна група” Хунти, бо комісія з РФ видасть “чорну мітку” ммм-нику з Макіївки”, – пише він.

За словами блогера, невдоволення керівником ДНР на окупованій частині Донбасу вже досягло критичної позначки, тому в Кремлі було прийнято рішення залишити без фінансування свої угруповання на Донбасі. На його думку, вже до осені Пушиліна замінять на іншу особу, яке зможе поправити економічну ситуацію в регіоні.

Як повідомляв “Апостроф”, на початку літа в Росії поширили фейкову новину про те, що в Києві вбили екс-помічника ватажка так званої ДНР Дениса Пушиліна 

Олександра Лаврентьєва.

MIXADV

цікаве